Renault Talisman Klima Problemi Nasıl Geçer?

Renault Talisman Klima Problemi Nasıl Geçer, Havalandırmayı HI konumuna aldığımda sıcak hava üflüyor, bir alt dereceye 25’e aldığımda direkt soğuğa geçiyor. Kademeli bir şekilde geçiş yapmıyor. Birde yüze üflemeyle beraber başka yönleri açtığınızda (cam veya ayak havalandırmayı) yüze üfleyip kesiyor sorusunun cevabını bulabilirsiniz.

CEVAPLAR

Talismanlarda bu sorun var . Ben de aynı sorundan muzdaribim. Özellikle normal soğuklarda aradığımız sıcaklık 27-28 derece iken 25,5 ayarda üşüyoruz bir üst Hi ayarında da yanıyoruz. Ortası yok. Geçen ay servise gittim onlar da birşey yapamadılar. Çözümü Hi ayarındayken camlardan birini hafif açarak dengeleyerek buldum. Bence burada mühendislik hatası var.

rlink uygulamasini guncelleyince bu sorun ortadan kalkti. Denemenizi tavsiye ederim.
Ben daha 2 gün önce servisten geldim, babamın yakın arkadaşı var o baktı araca. Sıcaklık için özel termometre koymuş hava çıkış kanallarına 25 derecede, 40 a çıkıyor sıcaklık zaman geçtikte dedi. Hava ile beraber verdiği için hemen ısınmaz dedi hız ayarını 2 veya 3 te çalıştır dedi. Sizde deneyebilirsiniZ.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.