Renault R 19 Europa RN | Nasıl Bir Araba Teknik Özellikleri

nasıl bir araba teknik özellikleriRenault R 19 Europa RN almak isteyen veya teknik özelliklerini merak edenler için bu yazıyı yazma ihtiyacı duyduk. Renault R 19 Europa RN nasıl bir araba diye sormak isteyenler; buradaki teknik detayları inceleyebilir ve alt kısımdaki kullanıcı yorumlarından gerekli bilgileri alabilirler.

Renault R 19 Europa RN modelinin yakıt tüketimini, motor gücü kaç beygir olduğunu, şanzıman özelliklerini kaç vites olduğunu, 0-100 km hızlanma süresini, motorunun kaç silindir olduğunu, tekerlek ölçülerini ve net ağırlığını aşağıdaki bölümde inceleyebilirsiniz.

Renault R 19 Europa RN almayı düşünen kişilere ön bilgi vermek amacıyla eklenmiş bu yazıda gerekli bilgileri alabilirsiniz.
Aşağıdaki yorumlar kısmından aklınıza takılan soru işaretlerini ekleyebilir diğer Renault R 19 Europa RN kullanıcıları ile paylaşabilirsiniz.

Renault R 19 Europa RN Teknik Özellikleri

Model
R 19 Europa RN
Kasa Tipi
Sedan/44 Kapı
Yakıt Tüketimi (Şehiriçi / Şehirdışı)
Motor Gücü (hp)
80 hp
Şanzıman
Manuel 5 VitesÖnden Çekiş
0-100 Hızlanma (KM)

Teknik Özellikler

Araç Tipi
Binek Araç C Segmenti
Üretim Yılı (İlk / Son)
1998 / 2001
Koltuk Sayısı
5 Koltuk

Motor

Motor Hacmi
1397 cc
Motor Gücü (kw)
58 kw
Maksimum Güç
Maksimum Tork
Yakıt Türü
Benzinli
Katalizör
Katalizörlü
Net Ağırlık
965 kg
Taşıma Kapasitesi
465 kg
Silindir Sayısı
4

Ölçüler

Uzunluk
Genişlik
Yükseklik
Bagaj Kapasitesi

Araçla ilgili soru sormak ve bilgi vermek için aşağıdan yorum bırakabilirsiniz. Yorum için tıklayın…

MUTLAKA ARAÇLA İLGİLİ SORU VE YORUMLARINI BIRAKIN Kİ ALACAK ARKADAŞLARDA BİLGİLENSİN.

Konu ile ilgili aramalar sorgular: Renault R 19 Europa RN nasıl bir arabadır alınır mı, Renault R 19 Europa RN kullananlar yorumları, Renault R 19 Europa RN özellikleri nelerdir, Renault R 19 Europa RN sağlam arabamı, Renault R 19 Europa RN arıza yaparmı, Renault R 19 Europa RN yedek parça fiyatları ne kadar, parçaları pahalı mı, Renault R 19 Europa RN hangi arabayı alsam, takas olurmu, hangi arabayla takas yapılır, çabuk satılırmı, satmak kolaymı zormu, Renault R 19 Europa RN 2.eli nasıl gider, 2. el fiyatları ne kadar, hava yastığı varmı, abs varmı, kazaları, klima varmı, yedek parçaları nereden alınır, ucuz Renault R 19 Europa RN, Renault R 19 Europa RN benzinlimi dizelmi, benzinde ne kadar yakar, lpgde ne kadar yakar, Tüp ne kadar yakar, tüp takılırmı, tüpte ne kadar yakıyor, Renault R 19 Europa RN vergisi ne kadar, ne kadar vergi ödenir, plaka ücreti ne kadar, piyasası ne kadar kaç para, kronik arızaları nelerdir, alırken neye bakılır, ne dikkat edilmeli, reno nasıl, renolt, renalt, röno araba nasıl

Not: Bu makalenin tüm hakları saklıdır. İhlali halinde yasal işlemler kullanılacaktır…

One thought on “Renault R 19 Europa RN | Nasıl Bir Araba Teknik Özellikleri

  • 11 Ocak 2017 tarihinde, saat 09:31
    Permalink

    renault 19 eurpa 1,6 alize 98 model nasıl bı araç alınırmı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.