Reis İsminin Anlamı Nedir | İsimler Sözlüğü ve Anlamları

Reis İsminin Anlamı ve manası nedir, Reis Adının anlamı, Bebeğe Reis ismi verilir mi çocuğa isim verme ile ilgili isimler sözlüğü yazısı.
isimler sözlüğü isimlerin anlamlarıReis İsminin Anlamı ve manasını çocuğa isim olarak verilir mi ve ne anlama geldiğini bu isimler sözlüğü yazımızda bulabilirsiniz.

Bebeğe veya çocuğa Reis ismini vermeyi düşünüyorsanız mutlaka ismin anlamını da araştırın. Unutmayalım ki isimler biz yaşadıkça bizimle beraber yaşar.

Reis adının anlamı:

Başkan, baş

İlgili aramalar: İsimler Sözlüğü, Reis İsminin Anlamı, Çocuğa Reis İsmi verilir mi, Bebeğe Reis ismi Verilir mi ve ne anlama gelir, Reis adı ne anlama gelir, Reis ismi Bebeğe hangi isim verilir, Reis kız ismi mi erkek ismi mi?

Reis İsminin Anlamı Nedir | İsimler Sözlüğü ve Anlamları” için bir yorum

  • 23 Kasım 2012 tarihinde, saat 22:37
    Permalink

    Reıs ısmı benım canım babamın ısmı.oyle bır verılırkı bebege bebekken bastacıdır aılenın her bebegın oldugu gıbı,yakısırda bır bebege reıs demek bastacı etmek aıle ıcınde,buyur her ınsan gbı ısmının agırlıgında,sonra sever belkı erık gozlu guzel cemıleyı we ewlatları olur belkıde herbırı reıs kadar gozu kara huzur dolu nıyetlerı hep allah a emanet olan,sonra o koca cınarda bırgun yorulur waktı gelır gul gıbı 5 ewladını dımdık ayakta herbırı ısınde gucnde ama yurekler buruk.erık gozlu cemıle reısını yakıstıramaz. Topraklara ınandıramaz gıttıgıne o yagız,merhamet dolu resının..reısın oglu ewlenır ewladının adıda reıs olur,yasıyor hep bızımle reısler hep olmalı,sımdı ewlenıyrm allahm nasıp ederse babam yanı reıs 5 kardesmn ıcınden sadece benm adımı koymus canan ben.eger oglum olursa esım olacak yavuzun meslegı dnzcı subay,babam reıs we oglmda reıs olacak.Babam,yıgenım,oglumda reıs olack.allah babam reısın oldugu kadar tEmız we merhamet dolu reıslerın dogmasını nasıp etsın…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.