Polimer Mühendisliği Taban Puanları

Polimer Mühendisliği Taban Puanlarını, kazananların başarı sırasını, kontenjanlarını ve bölümün bulunduğu üniversiteleri aşağıdaki tablodan detaylı olarak inceleyebilirsiniz. 2012 YGS LYS puanları ile üniversite tercihi yaparken; 2011 Polimer Mühendisliği Taban Puanlarına göre tercih yapmanızda yarar bulunmaktadır.

Not:Tercih yaparken puan türlerini göz önünde bulundurarak tercih yapın…

2013 LYS YGS Bölüm Puanları ve Kontenjanları

Merhaba arkadaşlar. Bilindiği gibi üniversitelere yerleşebilmeniz için YGS ve LYS sınavlarından belli bir puanı tutturmuş olmalısınız. İstediğiniz bölümün puanını ise geçmiş yılların puanlarına bakarak kıyaslayabilirsiniz. Birinci başlık altında 2013 yılının en son puanlarını ekledik. Alt kısımda ise tablodan 2012 ve eski yılların puanlarını görebilir ve kıyaslama yapabilirsiniz. (Güncel 2013 Puanları)

2013 Dönemi için bölümü taban puanlarını Ösym’nin İnternet sitesinden indirebiliyorsunuz.

Bölümün Yeni YGS LYS Puanlarını indirip inceleyebilirsiniz. İncelemek için aşağıdaki indirme linkini tıklayınız.

2012 Taban Puanları

Puanlar Tablosu:

 

Polimer Mühendisliği Puanları Listesi
Bölüm Üni.Adı Fak/Y.O. Puan Türü Kon Taban Tavan
Polimer Mühendisliği Yalova Üniversitesi Müh.Fak MF-4 57 343.767 423.933

2011 2012 Polimer Mühendisliği Taban Puanları, Polimer Mühendisliği Puanları, Polimer Mühendisliği Başarı Sırası, Polimer Mühendisliği Olan Üniversiteler, Polimer Mühendisliği Puanı ve Üniversite Kontenjanları, Polimer Mühendisliği Puan Türü Nedir, 2012 Polimer Mühendisliği için Kaç Puan Gerekir, 2012 Polimer Mühendisliği Taban ve Tavan Puanları, Hangi Okullarda Var, Polimer Mühendisliği YGS Puanları, Polimer Mühendisliği LYS Puanları

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.