Oto Boya ve Karoseri Bölümü Taban Puanları | 2 Yıllık Üniversite Puanları

Oto Boya ve Karoseri Bölümü Taban Puanlarını, 2 yıllık ön lisans meslek yüksek okullarının kazananların başarı sırasını, kontenjanlarını ve bölümün bulunduğu 2 yıllık üniversiteleri aşağıdaki tablodan detaylı olarak inceleyebilirsiniz. 2012 YGS LYS puanları ile 2 yıllık üniversite tercihi yaparken; 2011 Oto Boya ve Karoseri Bölümü Taban Puanlarına göre tercih yapmanızda yarar bulunmaktadır.

Not: Tercih yaparken puan türlerini göz önünde bulundurarak tercih yapın…

2013 LYS YGS Bölüm Puanları ve Kontenjanları

Merhaba arkadaşlar. Bilindiği gibi üniversitelere yerleşebilmeniz için YGS ve LYS sınavlarından belli bir puanı tutturmuş olmalısınız. İstediğiniz bölümün puanını ise geçmiş yılların puanlarına bakarak kıyaslayabilirsiniz. Birinci başlık altında 2013 yılının en son puanlarını ekledik. Alt kısımda ise tablodan 2012 ve eski yılların puanlarını görebilir ve kıyaslama yapabilirsiniz. (Güncel 2013 Puanları)

2013 Dönemi için bölümü taban puanlarını Ösym’nin İnternet sitesinden indirebiliyorsunuz.

Bölümün Yeni YGS LYS Puanlarını indirip inceleyebilirsiniz. İncelemek için aşağıdaki indirme linkini tıklayınız.

2012 Taban Puanları

2 Yıllık Ön lisans Meslek Yüksek Okulları Puanlar Tablosu:

Oto Boya ve Karoseri Bölümü 2 Yıllık Ön lisans Puanları Listesi
Bölüm ÜNİVERSİTESİ Y.Okul P.Tür Kon Taban P.
Oto Boya ve Karoseri EGE ÜNİVERSİTESİ(İZMİR) Ege M.Y.O. YGS-2 40 243.782
Oto Boya ve Karoseri NAMIK KEMAL ÜNİVERSİTESİ(TEKİRDAĞ) Çorlu M.Y.O. YGS-2 35 224.518
Oto Boya ve Karoseri (İÖ) EGE ÜNİVERSİTESİ(İZMİR) Ege M.Y.O. YGS-2 40 137.856

2012 Oto Boya ve Karoseri Bölümü Taban Puanları, Oto Boya ve Karoseri Bölümü Puanları, Oto Boya ve Karoseri Bölümü Başarı Sırası, Oto Boya ve Karoseri Bölümü Olan Üniversiteler, Oto Boya ve Karoseri Bölümü 2 yıllık Ön lisans Meslek Yüksek Okulu Puanı ve Üniversite Kontenjanları, Oto Boya ve Karoseri Bölümü Puan Türü Nedir, 2012 Oto Boya ve Karoseri Bölümü için Kaç Puan Gerekir, 2012 Oto Boya ve Karoseri Bölümü 2 Yıllık Taban ve Tavan Puanları, Hangi Okullarda Var, Oto Boya ve Karoseri Bölümü YGS Puanları, Oto Boya ve Karoseri Bölümü LYS Puanları

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.