Mobilya – İç Mekan Tasarımı Öğretmenliği KPSS Taban Puanı | 2012 Ağustos Öğretmen Atamaları

Mobilya – İç Mekan Tasarımı Öğretmenliği KPSS Atama Taban Puanı, atanan kişi sayısı ve minimum puanı son yapılan 2012 ağustos ayı öğretmen atamalarına göre belirlendi.

Mobilya – İç Mekan Tasarımı Öğretmenliği için ağustos 2012 tarihinde yapılan atamalara göre kpss atanma puanlarını burada paylaşmış bulunmaktayız. Gelecek yıl öğretmenlik için başvuru yapacak kişilere de ortalama bir fikir edinmesini sağlaması açısından geçmiş yılların da Mobilya – İç Mekan Tasarımı öğretmenliği KPSS atanma taban puanını bulabilirsiniz.

2012 Ağustos Mobilya – İç Mekan Tasarımı Öğretmenliği KPSS Taban Puanı

2012 Ağustos Öğretmen Atamalarına göre en düşük Mobilya – İç Mekan Tasarımı Öğretmenliği KPSS Puanı ve kontenjanı

Taban puanı: 78,931

Atanan Kişi Sayısı: 39

Başvuran Kişi Sayısı: 137

2012 Ağustos Öğretmen Atamalarında diğer bölümlerin kpss taban puanları için burayı tıklayın…

Geçmiş yıllara göre öğretmenlik KPSS taban puanlarını görmek için tıklayınız…

İlgili aramalar: Mobilya – İç Mekan Tasarımı Öğretmenliği 2012 kpss puanları, Mobilya – İç Mekan Tasarımı Öğretmenliği 2012 kpss atanan Sayısı, Mobilya – İç Mekan Tasarımı Öğretmenliği 2012 kpss Başvuran Kişi Sayısı, Mobilya – İç Mekan Tasarımı Öğretmenliği atama puanları, Mobilya – İç Mekan Tasarımı Öğretmenliği KPSS en düşük puanları kaç yapmak gerekir, atanmak için ne kadar puan gerekir, Mobilya – İç Mekan Tasarımı Öğretmenliği KPSS Kaç puanla atandı, atanmak için kaç puan yapmak gerekir, 2012 ağustos Mobilya – İç Mekan Tasarımı Öğretmenliği kpss atama puanları

Konu ile ilgili düşüncelerinizi aşağıya yorum olarak yazabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.