Melo Galatasaraya gelecek mi, Melonun Durumu 2012

Melo Galatasaraya gelecek mi, Melonun Durumu 2012, Melo Galatasaray Fenerbahçe

Melo'nun istekleri can sıktı

Galatasaray’da yeni sezonda takımda kalıp kalmayacağı yılan hikayesine dönen Brezilyalı Felipe Melo’nun, Juventus ile bonservisi için anlaşma sağlanmasına karşın, kendisine önerilen sözleşmeye imza atmadığı ve menajeri ile yapılan görüşmede çok ağır şartlar öne sürdüğü ortaya çıktı.

Sambacı’nın indirime hiç yanaşmadığı, aksine zam istediği ve görüşmeleri kendisi adına yürüten menajerini adeta ihya edecek şartlar öne sürdüğü belirtildi. ‘Pitbull’un takımda kalmasını çok isteyen teknik direktör Fatih Terim’in bile bu şartlar için “Kendisi bilir. Eğer bu şartları değiştirmezse teklifi geri çekin” dediği ortaya çıktı.

İşte G.Saray’ı anlaşma masasından kaldıran ve Melo’ya “Ya önerdiğimiz sözleşmeyi imzalarsın, ya da başkasını alırız” dedirten, kabul edilemez şartlar:

ÇOCUKLAR İÇİN 5 YILLIK SÖZLEŞME İSTİYOR

Hamit Altıntop’un transferini bizzat bitiren yönetici Abdürrahim Albayrak ve idari koordinatör Şükrü Hanedar, Avusturya’daki hazırlık kampından ayrılarak, Felipe Melo’nun menajeri Emiliano Froldi ile Almanya’da pazarlık masasına oturdu. 7 saat süren görüşmelerde Melo’nun ilk şartının, çocuklarının eğitiminin de bölünmemesi ve İstanbul’a yerleşmek için, 5 yıllık sözleşme olduğu belirtildi. Cimbom kanadı 3 artı 1 yıllık öneri getirse de, Melo’nun menajeri son olarak 4 artı 1 yıl için imza atabileceklerini bildirdi.

PARASINI TEK KURUŞ İNDİRMİYOR

Felipe Melo’nun, menajeri Emiliano Froldi aracılığıyla ilettiği 2. şart, geçtiğimiz sezon aldığı yıllık 3.3 milyon Euro garanti ücret ve maç başına 30’ar bin Euro’luk ücreti kesinlikle indirmeyeceğini bildirmek oldu. Hatta zam bile alması gerektiği Galatasaray cephesine iletti. Ancak kiralık oynadığı dönemde aldığı ücretin aynı şartların devam ettirilmesi halinde sözleşme yenileyebileceği, takıma olan katkısının ve performansının ortada olduğunu da vurguladığı ortaya çıktı.

MENAJERİNE BİLE YÜZDE İSTİYOR

Pitbull’un en akıl almaz isteği ise yine menajeri tarafından iletildi. Froldi, Melo’nun da onayı ile kendisine; Juventus’a ödenecek 7 milyon Euro’luk bonservis bedeli üzerinden de%10’luk pay ödenmesini talep etti. Ayrıca yine 5 yıllık sözleşme için Melo’nun toplam alacağı paradan da %10’luk payın peşin verilmesini istedi. Menajerinin çıkardığı 2.3 milyon Euro’luk ekstra fatura G.Saraylılar’ı kızdırdı. Yönetim, Melo ve menajerine ancak şartlarda değişim sağlanırsa masaya oturabileceklerini iletti.

Kaynak: Ensonhaber

One thought on “Melo Galatasaraya gelecek mi, Melonun Durumu 2012

  • 30 Temmuz 2012 tarihinde, saat 17:25
    Permalink

    Melo gelmese galatasarayın işi goş degil hep melo oynuyordu güzel bir oyunda oynuyor meloyu cok seviyoruz mellllo

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir