Medya ve İletişim Bölümü Taban Puanları | 2 Yıllık Üniversite Puanları

Medya ve İletişim Bölümü Taban Puanlarını, 2 yıllık ön lisans meslek yüksek okullarının kazananların başarı sırasını, kontenjanlarını ve bölümün bulunduğu 2 yıllık üniversiteleri aşağıdaki tablodan detaylı olarak inceleyebilirsiniz. 2012 YGS LYS puanları ile 2 yıllık üniversite tercihi yaparken; 2011 Medya ve İletişim Bölümü Taban Puanlarına göre tercih yapmanızda yarar bulunmaktadır.

Not: Tercih yaparken puan türlerini göz önünde bulundurarak tercih yapın…

2013 LYS YGS Bölüm Puanları ve Kontenjanları

Merhaba arkadaşlar. Bilindiği gibi üniversitelere yerleşebilmeniz için YGS ve LYS sınavlarından belli bir puanı tutturmuş olmalısınız. İstediğiniz bölümün puanını ise geçmiş yılların puanlarına bakarak kıyaslayabilirsiniz. Birinci başlık altında 2013 yılının en son puanlarını ekledik. Alt kısımda ise tablodan 2012 ve eski yılların puanlarını görebilir ve kıyaslama yapabilirsiniz. (Güncel 2013 Puanları)

2013 Dönemi için bölümü taban puanlarını Ösym’nin İnternet sitesinden indirebiliyorsunuz.

Bölümün Yeni YGS LYS Puanlarını indirip inceleyebilirsiniz. İncelemek için aşağıdaki indirme linkini tıklayınız.

2012 Taban Puanları

2 Yıllık Ön lisans Meslek Yüksek Okulları Puanlar Tablosu:

Medya ve İletişim Bölümü 2 Yıllık Ön lisans Puanları Listesi
Bölüm ÜNİVERSİTESİ Y.Okul P.Tür Kon Taban P.
Medya ve İletişim BİNGÖL ÜNİVERSİTESİ Bingöl Sosyal Bilimler M.Y.O. YGS-4 30 282.890
Medya ve İletişim (Açıköğretim) ANADOLU ÜNİVERSİTESİ(ESKİŞEHİR) Açıköğretim Fakültesi 170.247

2012 Medya ve İletişim Bölümü Taban Puanları, Medya ve İletişim Bölümü Puanları, Medya ve İletişim Bölümü Başarı Sırası, Medya ve İletişim Bölümü Olan Üniversiteler, Medya ve İletişim Bölümü 2 yıllık Ön lisans Meslek Yüksek Okulu Puanı ve Üniversite Kontenjanları, Medya ve İletişim Bölümü Puan Türü Nedir, 2012 Medya ve İletişim Bölümü için Kaç Puan Gerekir, 2012 Medya ve İletişim Bölümü 2 Yıllık Taban ve Tavan Puanları, Hangi Okullarda Var, Medya ve İletişim Bölümü YGS Puanları, Medya ve İletişim Bölümü LYS Puanları

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.