Kuzey Güney Yeni Bölüm Fragmanı İzle 8 Kasım 2011 9. Bölüm Fragmanı

Kuzey Güney Ekrana gelecek yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Kuzey Güney Yeni Bölüm Fragmanı İzle.

Ferhat Kuzey’e gücünü ispat etmek için farklı bir yola başvurmuş, Cemre’nin karşısına çıkmıştır. Geçmişte olduğu gibi bugün de, Ferhat’a karşı Kuzey’in en zayıf noktası Cemre olacaktır.

SİMAY HAMİLE

Suçüstü yakalanmış olmanın paniğini ve korkusunu yaşayan Cemre, nasıl bir oyunun parçası olduğunu anlamaz. Bu sırada Ferhat, Cemre kendisinden kaçtıkça doğru yolda ilerlediğinden emin olur. Kızını takip eden bir adamın varlığını öğrenen Gülten ise geçmişe ait korkularıyla yeniden karşı karşıya kalır. Güney’e olan borcunu ödemek için çareler arayan Kuzey’e Ali bir çıkış yolu gösterir. Bu saatten sonra Kuzey’in geleceğiyle ilgili tek planı, çalışıp Güney’e olan borcunu ödemektir. Oysa Simay’ın geleceğiyle ilgili planlarında Kuzey önemli bir yer tutmaktadır.Kuzey’den çocuk beklediği haberini alan Simay, bu haber karşısında ne yapacağını şaşırır.

KUZEY TUZAĞA DÜŞÜYOR

Cemre’nin reklam filminde oynatılmamasının gerçek nedenini öğrenmek isteyen Gülten, bu işin peşini bırakmaz. Cemre’yle Gülten’in Sinaner Şirketler Grubu’na ani ziyareti, beklenmedik krizler doğurur. Cemre’yi rahatsız etmeye devam eden Ferhat, sonunda amacına ulaşır. Cemre’den her şeyi öğrenen Kuzey öfkeden deliye döner. Ferhat’ın da isteği budur. Kuzey kendisine kurulan tuzağa, bütün tehlikeleri göze alarak düşecektir.

fragman yayınlandı…

[kml_flashembed movie="http://www.youtube.com/v/IuuU7hFsCo0" width="535" height="300" allowfullscreen="true" fvars="fs=1" /]

One thought on “Kuzey Güney Yeni Bölüm Fragmanı İzle 8 Kasım 2011 9. Bölüm Fragmanı

  • 24 Eylül 2011 tarihinde, saat 15:07
    Permalink

    ben bu filmi çok amam çok seviyorum şu ana kadar hiç bir bölümünü kaçırmadım çok güzel bir film çok severek izliyorum bu filmin hayranıyım her bölümünü merakla bekliyorum keşke her gün yeni bölümü yayınlansa yazan:sibel yeşilkaya

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.