Kuyumculuk Teknolojisi Öğretmenliği KPSS Taban Puanı | 2012 Ağustos Öğretmen Atamaları

Kuyumculuk Teknolojisi Öğretmenliği KPSS Atama Taban Puanı, atanan kişi sayısı ve minimum puanı son yapılan 2012 ağustos ayı öğretmen atamalarına göre belirlendi.

Kuyumculuk Teknolojisi Öğretmenliği için ağustos 2012 tarihinde yapılan atamalara göre kpss atanma puanlarını burada paylaşmış bulunmaktayız. Gelecek yıl öğretmenlik için başvuru yapacak kişilere de ortalama bir fikir edinmesini sağlaması açısından geçmiş yılların da Kuyumculuk Teknolojisi öğretmenliği KPSS atanma taban puanını bulabilirsiniz.

2012 Ağustos Kuyumculuk Teknolojisi Öğretmenliği KPSS Taban Puanı

2012 Ağustos Öğretmen Atamalarına göre en düşük Kuyumculuk Teknolojisi Öğretmenliği KPSS Puanı ve kontenjanı

Taban puanı: 67,321

Atanan Kişi Sayısı: 5

Başvuran Kişi Sayısı: 24

2012 Ağustos Öğretmen Atamalarında diğer bölümlerin kpss taban puanları için burayı tıklayın…

Geçmiş yıllara göre öğretmenlik KPSS taban puanlarını görmek için tıklayınız…

İlgili aramalar: Kuyumculuk Teknolojisi Öğretmenliği 2012 kpss puanları, Kuyumculuk Teknolojisi Öğretmenliği 2012 kpss atanan Sayısı, Kuyumculuk Teknolojisi Öğretmenliği 2012 kpss Başvuran Kişi Sayısı, Kuyumculuk Teknolojisi Öğretmenliği atama puanları, Kuyumculuk Teknolojisi Öğretmenliği KPSS en düşük puanları kaç yapmak gerekir, atanmak için ne kadar puan gerekir, Kuyumculuk Teknolojisi Öğretmenliği KPSS Kaç puanla atandı, atanmak için kaç puan yapmak gerekir, 2012 ağustos Kuyumculuk Teknolojisi Öğretmenliği kpss atama puanları

Konu ile ilgili düşüncelerinizi aşağıya yorum olarak yazabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.