Kültür Varlıklarını Koruma ve Onarım Bölümü Taban Puanları

Kültür Varlıklarını Koruma ve Onarım Bölümü Taban Puanlarını, kazananların başarı sırasını, kontenjanlarını ve bölümün bulunduğu üniversiteleri aşağıdaki tablodan detaylı olarak inceleyebilirsiniz. 2012 YGS LYS puanları ile üniversite tercihi yaparken; 2011 Kültür Varlıklarını Koruma ve Onarım Bölümü Taban Puanlarına göre tercih yapmanızda yarar bulunmaktadır.

Not:Tercih yaparken puan türlerini göz önünde bulundurarak tercih yapın…

2013 LYS YGS Bölüm Puanları ve Kontenjanları

Merhaba arkadaşlar. Bilindiği gibi üniversitelere yerleşebilmeniz için YGS ve LYS sınavlarından belli bir puanı tutturmuş olmalısınız. İstediğiniz bölümün puanını ise geçmiş yılların puanlarına bakarak kıyaslayabilirsiniz. Birinci başlık altında 2013 yılının en son puanlarını ekledik. Alt kısımda ise tablodan 2012 ve eski yılların puanlarını görebilir ve kıyaslama yapabilirsiniz. (Güncel 2013 Puanları)

2013 Dönemi için bölümü taban puanlarını Ösym’nin İnternet sitesinden indirebiliyorsunuz.

Bölümün Yeni YGS LYS Puanlarını indirip inceleyebilirsiniz. İncelemek için aşağıdaki indirme linkini tıklayınız.

2012 Taban Puanları

Puanlar Tablosu:

 

Kültür Varlıklarını Koruma ve Onarım Bölümü Puanları Listesi
Üniversite Adı Fakülte Y.O. Bölüm Puan Türü Kon Taban Tavan
BATMAN Ü. Fen-Edebiyat F. Kültür Varlıklarını
Koruma ve Onarım
TM-1 47 273,692 346,084
BATMAN Ü. Fen-Edebiyat F. Kültür Varlıklarını Koruma
ve Onarım (İÖ)
TM-1 47 256,849 405,331

2011 2012 Kültür Varlıklarını Koruma ve Onarım Bölümü Taban Puanları, Kültür Varlıklarını Koruma ve Onarım Bölümü Puanları, Kültür Varlıklarını Koruma ve Onarım Bölümü Başarı Sırası, Kültür Varlıklarını Koruma ve Onarım Bölümü Olan Üniversiteler, Kültür Varlıklarını Koruma ve Onarım Bölümü Puanı ve Üniversite Kontenjanları, Kültür Varlıklarını Koruma ve Onarım Bölümü Puan Türü Nedir, 2012 Kültür Varlıklarını Koruma ve Onarım Bölümü için Kaç Puan Gerekir, 2012 Kültür Varlıklarını Koruma ve Onarım Bölümü Taban ve Tavan Puanları, Hangi Okullarda Var, Kültür Varlıklarını Koruma ve Onarım Bölümü YGS Puanları, Kültür Varlıklarını Koruma ve Onarım Bölümü LYS Puanları

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.