Kızım Dizisi ne zaman başlayacak?

Kızım dizisi meraklıları için yayına başlayacağı tarih ve ne zaman başlayacağı ile ilgili bilgiler bu yazımızda.

Birçok kişinin merakla beklediği hayranları tarafından sürekli takip edilen Kızım  dizisinin ne zaman başlayacağı merak konusu oldu. Bilindiği gibi diziler sezon sonu tatil gibi nedenlerle sezon sonu yapar ve belli bir tarihten sonra yeni fragmanı ile geri döner. Hayranları ise sabırsızlıkla bekler.

Birçok hayran kitlesi olan Kızım dizisi için geri sayım başladı. Yeni fragmanı ile tüm hayranlarının merakla beklediği dizinin yeni sezon haberi yazımızda.

Buğra Gülsoy, Leyla Lydia Tuğutlu ve çocuk yıldız Beren Gökyıldız’ın yer alacağı yeni dizi Kızım’ın ne zaman başlayacağına dair TV8 tarafından henüz bir bilgi paylaşılmış değil. Fakat Milliyet’in TV eleştirmeni yazısında dizinin 19 Eylül’de başlayacağını iddia etti.

Yeni yayın döneminde TV8 ekranlarında izleyicisiyle buluşacak olan, yapımcılığını Med Yapım – Fatih Aksoy’un üstlendiği , yönetmen koltuğunda Gökçen Usta ‘nın oturduğu, senaryosunu Banu Kiremitçi Bozkurt ve Irmak Bahçeci’ nin kaleme aldığı uygulayıcı yapımcılığını ise Suzan Sümeli’nin yaptığı ‘’Kızım” dizisinin fragmanı da yayınlandı. İşte Kızım dizisi fragmanı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.