Japonca Öğretmenliği Taban Puanları

Japonca Öğretmenliği Taban Puanlarını, kazananların başarı sırasını, kontenjanlarını ve bölümün bulunduğu üniversiteleri aşağıdaki tablodan detaylı olarak inceleyebilirsiniz. 2012 YGS LYS puanları ile üniversite tercihi yaparken; 2011 Japonca Öğretmenliği Taban Puanlarına göre tercih yapmanızda yarar bulunmaktadır.

Not:Tercih yaparken puan türlerini göz önünde bulundurarak tercih yapın…

2013 LYS YGS Bölüm Puanları ve Kontenjanları

Merhaba arkadaşlar. Bilindiği gibi üniversitelere yerleşebilmeniz için YGS ve LYS sınavlarından belli bir puanı tutturmuş olmalısınız. İstediğiniz bölümün puanını ise geçmiş yılların puanlarına bakarak kıyaslayabilirsiniz. Birinci başlık altında 2013 yılının en son puanlarını ekledik. Alt kısımda ise tablodan 2012 ve eski yılların puanlarını görebilir ve kıyaslama yapabilirsiniz. (Güncel 2013 Puanları)

2013 Dönemi için bölümü taban puanlarını Ösym’nin İnternet sitesinden indirebiliyorsunuz.

Bölümün Yeni YGS LYS Puanlarını indirip inceleyebilirsiniz. İncelemek için aşağıdaki indirme linkini tıklayınız.

2012 Taban Puanları

Puanlar Tablosu:

 

Japonca Öğretmenliği Puanları Listesi
Bölüm Üniversite Adı Fak/Y.O. Puan Türü Kon Taban Tavan
Japonca Öğretmenliği Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi Eğ.Fak. DİL-3 41 383.607 480.242

2011 2012 Japonca Öğretmenliği Taban Puanları, Japonca Öğretmenliği Puanları, Japonca Öğretmenliği Başarı Sırası, Japonca Öğretmenliği Olan Üniversiteler, Japonca Öğretmenliği Puanı ve Üniversite Kontenjanları, Japonca Öğretmenliği Puan Türü Nedir, 2012 Japonca Öğretmenliği için Kaç Puan Gerekir, 2012 Japonca Öğretmenliği Taban ve Tavan Puanları, Hangi Okullarda Var, Japonca Öğretmenliği YGS Puanları, Japonca Öğretmenliği LYS Puanları

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.