İstanbulda Kar ve Yolların Durumu

İstanbulda kar yağışı devam ediyor ve hava oldukça soğuk. Trafik kilitlenmiş şekilde. Bu durumda yarın memurlara kar tatili getirildi.

İstanbul’da etkili olan kar yağışı nedeniyle AKOM, sarı alarmdan kırmızı alarma geçti. Bu arada TEM otoyolu, Avcılar gişelerden itibaren Edirne istikametine trafiğe kapatıldı.

TEM’DE ZİNCİRLEME KAZA!

TEM otoyolu Edirne istikametinde Arnavutköy-Hadımköy kavşağı mevkiinde, kar yağışı ve buzlanma sebebiyle meydana gelen trafik kazasında 1’i otobüs 6 araç birbirine girdi. Araçlardan birisinin şarampole yuvarlandığı kazada, 4 kişinin yaralandığı öğrenildi.

İstanbul’da sabah saatlerinden itibaren etkili olan kar yağışı trafik kazalarına sebep oluyor. Karayolları ve Büyükşehir Belediyesi ekiplerinin yolların buzlanmaması için verdiği mücadele yeterli olmadı. Tipi şeklinde devam eden kar yağışı, TEM otoyolunda zincirleme trafik kazasına sebep oldu. TEM otoyolu Edirne istikametinde seyreden 1’i otobüs, 6 araç Arnavutköy-Hadımköy kavşağında birbirine girdi. Bir otomobilin şarampole yuvarlandığı kazada 4 kişinin yaralandığı öğrenildi. Durumları ağır olmayan yaralıların tedavi edilmek üzere hastaneye götürüldüğü belirtildi.

Kaza nedeniyle yolda daralma yaşanırken, yol kısmen trafiğe kapandı.

TIR, BÜYÜKÇEKMECE GÖLÜNE UÇTU

TEM, İstanbul istikametinde seyreden bir TIR, Karasu viyadüğünden Büyükçekmece gölüne uçtu. İtfaiye ekipleri TIR’da bulunan 2 kişiyi kurtarma çalışmalarına başladı.

İstanbulda Kar ve Yolların Durumu, İstanbul Yarın Kar Tatili, İstanbul Kar Tatili, İstanbulda Havanın Durumu

İstanbulda Kar ve Yolların Durumu” için bir yorum

  • 01 Şubat 2012 tarihinde, saat 21:04
    Permalink

    süper yağıyor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.