İşitme Engelliler Sınıfı Öğretmenliği KPSS Taban Puanı | 2012 Ağustos Öğretmen Atamaları

İşitme Engelliler Sınıfı Öğretmenliği KPSS Atama Taban Puanı, atanan kişi sayısı ve minimum puanı son yapılan 2012 ağustos ayı öğretmen atamalarına göre belirlendi.

İşitme Engelliler Sınıfı Öğretmenliği için ağustos 2012 tarihinde yapılan atamalara göre kpss atanma puanlarını burada paylaşmış bulunmaktayız. Gelecek yıl öğretmenlik için başvuru yapacak kişilere de ortalama bir fikir edinmesini sağlaması açısından geçmiş yılların da İşitme Engelliler Sınıfı öğretmenliği KPSS atanma taban puanını bulabilirsiniz.

2012 Ağustos İşitme Engelliler Sınıfı Öğretmenliği KPSS Taban Puanı

2012 Ağustos Öğretmen Atamalarına göre en düşük İşitme Engelliler Sınıfı Öğretmenliği KPSS Puanı ve kontenjanı

Taban puanı: 71,665

Atanan Kişi Sayısı: 21

Başvuran Kişi Sayısı: 298

2012 Ağustos Öğretmen Atamalarında diğer bölümlerin kpss taban puanları için burayı tıklayın…

Geçmiş yıllara göre öğretmenlik KPSS taban puanlarını görmek için tıklayınız…

İlgili aramalar: İşitme Engelliler Sınıfı Öğretmenliği 2012 kpss puanları, İşitme Engelliler Sınıfı Öğretmenliği 2012 kpss atanan Sayısı, İşitme Engelliler Sınıfı Öğretmenliği 2012 kpss Başvuran Kişi Sayısı, İşitme Engelliler Sınıfı Öğretmenliği atama puanları, İşitme Engelliler Sınıfı Öğretmenliği KPSS en düşük puanları kaç yapmak gerekir, atanmak için ne kadar puan gerekir, İşitme Engelliler Sınıfı Öğretmenliği KPSS Kaç puanla atandı, atanmak için kaç puan yapmak gerekir, 2012 ağustos İşitme Engelliler Sınıfı Öğretmenliği kpss atama puanları

Konu ile ilgili düşüncelerinizi aşağıya yorum olarak yazabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.