İş ve Uğraşı Terapisi Bölümü Taban Puanları | 2 Yıllık Üniversite Puanları

İş ve Uğraşı Terapisi Bölümü Taban Puanlarını, 2 yıllık ön lisans meslek yüksek okullarının kazananların başarı sırasını, kontenjanlarını ve bölümün bulunduğu 2 yıllık üniversiteleri aşağıdaki tablodan detaylı olarak inceleyebilirsiniz. 2012 YGS LYS puanları ile 2 yıllık üniversite tercihi yaparken; 2011 İş ve Uğraşı Terapisi Bölümü Taban Puanlarına göre tercih yapmanızda yarar bulunmaktadır.

Not: Tercih yaparken puan türlerini göz önünde bulundurarak tercih yapın…

2013 LYS YGS Bölüm Puanları ve Kontenjanları

Merhaba arkadaşlar. Bilindiği gibi üniversitelere yerleşebilmeniz için YGS ve LYS sınavlarından belli bir puanı tutturmuş olmalısınız. İstediğiniz bölümün puanını ise geçmiş yılların puanlarına bakarak kıyaslayabilirsiniz. Birinci başlık altında 2013 yılının en son puanlarını ekledik. Alt kısımda ise tablodan 2012 ve eski yılların puanlarını görebilir ve kıyaslama yapabilirsiniz. (Güncel 2013 Puanları)

2013 Dönemi için bölümü taban puanlarını Ösym’nin İnternet sitesinden indirebiliyorsunuz.

Bölümün Yeni YGS LYS Puanlarını indirip inceleyebilirsiniz. İncelemek için aşağıdaki indirme linkini tıklayınız.

2012 Taban Puanları

2 Yıllık Ön lisans Meslek Yüksek Okulları Puanlar Tablosu:

İş ve Uğraşı Terapisi Bölümü 2 Yıllık Ön lisans Puanları Listesi
Bölüm ÜNİVERSİTESİ Y.Okul Puan Türü Kon Taban P.
İş ve Uğraşı Terapisi KOCAELİ ÜNİVERSİTESİ Yahya Kaptan M.Y.O. YGS-1 40 369.097

2012 İş ve Uğraşı Terapisi Bölümü Taban Puanları, İş ve Uğraşı Terapisi Bölümü Puanları, İş ve Uğraşı Terapisi Bölümü Başarı Sırası, İş ve Uğraşı Terapisi Bölümü Olan Üniversiteler, İş ve Uğraşı Terapisi Bölümü 2 yıllık Ön lisans Meslek Yüksek Okulu Puanı ve Üniversite Kontenjanları, İş ve Uğraşı Terapisi Bölümü Puan Türü Nedir, 2012 İş ve Uğraşı Terapisi Bölümü için Kaç Puan Gerekir, 2012 İş ve Uğraşı Terapisi Bölümü 2 Yıllık Taban ve Tavan Puanları, Hangi Okullarda Var, İş ve Uğraşı Terapisi Bölümü YGS Puanları, İş ve Uğraşı Terapisi Bölümü LYS Puanları

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.