İ.H.L. Meslek Dersleri Öğretmenliği KPSS Taban Puanı | 2012 Ağustos Öğretmen Atamaları

İ.H.L. ( imam hatip Lisesi) Meslek Dersleri Öğretmenliği KPSS Atama Taban Puanı, atanan kişi sayısı ve minimum puanı son yapılan 2012 ağustos ayı öğretmen atamalarına göre belirlendi.

İ.H.L. ( imam hatip Lisesi) Meslek Dersleri Öğretmenliği için ağustos 2012 tarihinde yapılan atamalara göre kpss atanma puanlarını burada paylaşmış bulunmaktayız. Gelecek yıl öğretmenlik için başvuru yapacak kişilere de ortalama bir fikir edinmesini sağlaması açısından geçmiş yılların da İ.H.L. Meslek Dersleri öğretmenliği KPSS atanma taban puanını bulabilirsiniz.

2012 Ağustos İ.H.L. Meslek Dersleri Öğretmenliği KPSS Taban Puanı

2012 Ağustos Öğretmen Atamalarına göre en düşük İ.H.L. Meslek Dersleri Öğretmenliği KPSS Puanı ve kontenjanı

Taban puanı: 55,104

Atanan Kişi Sayısı: 441

Başvuran Kişi Sayısı: 667

2012 Ağustos Öğretmen Atamalarında diğer bölümlerin kpss taban puanları için burayı tıklayın…

Geçmiş yıllara göre öğretmenlik KPSS taban puanlarını görmek için tıklayınız…

İlgili aramalar: İ.H.L. Meslek Dersleri Öğretmenliği 2012 kpss puanları, İ.H.L. Meslek Dersleri Öğretmenliği 2012 kpss atanan Sayısı, İ.H.L. Meslek Dersleri Öğretmenliği 2012 kpss Başvuran Kişi Sayısı, İ.H.L. Meslek Dersleri Öğretmenliği atama puanları, İ.H.L. Meslek Dersleri Öğretmenliği KPSS en düşük puanları kaç yapmak gerekir, atanmak için ne kadar puan gerekir, İ.H.L. Meslek Dersleri Öğretmenliği KPSS Kaç puanla atandı, atanmak için kaç puan yapmak gerekir, 2012 ağustos İ.H.L. Meslek Dersleri Öğretmenliği kpss atama puanları

Konu ile ilgili düşüncelerinizi aşağıya yorum olarak yazabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.