Hırvat Dili ve Edebiyatı Taban Puanları

Hırvat Dili ve Edebiyatı Taban Puanlarını, kazananların başarı sırasını, kontenjanlarını ve bölümün bulunduğu üniversiteleri aşağıdaki tablodan detaylı olarak inceleyebilirsiniz. YGS LYS puanları ile üniversite tercihi yaparken; 2011 Hırvat Dili ve Edebiyatı Taban Puanlarına göre tercih yapmanızda yarar bulunmaktadır.

Not:Tercih yaparken puan türlerini göz önünde bulundurarak tercih yapın…

2013 LYS YGS Bölüm Puanları ve Kontenjanları

Merhaba arkadaşlar. Bilindiği gibi üniversitelere yerleşebilmeniz için YGS ve LYS sınavlarından belli bir puanı tutturmuş olmalısınız. İstediğiniz bölümün puanını ise geçmiş yılların puanlarına bakarak kıyaslayabilirsiniz. Birinci başlık altında 2013 yılının en son puanlarını ekledik. Alt kısımda ise tablodan 2012 ve eski yılların puanlarını görebilir ve kıyaslama yapabilirsiniz. (Güncel 2013 Puanları)

2013 Dönemi için bölümü taban puanlarını Ösym’nin İnternet sitesinden indirebiliyorsunuz.

Bölümün Yeni YGS LYS Puanlarını indirip inceleyebilirsiniz. İncelemek için aşağıdaki indirme linkini tıklayınız.

2012 Taban Puanları

Puanlar Tablosu:

 

Hırvat Dili ve Edebiyatı Puanları Listesi
Üniversite Adı Fakülte Y.O. Bölüm Puan Kon Taban Tavan
TRAKYA Ü.
(EDİRNE)
Edebiyat Fakültesi Hırvat Dili ve
Edebiyatı
DİL-2 21

2011 2012 Hırvat Dili ve Edebiyatı Taban Puanları, Hırvat Dili ve Edebiyatı Puanları, Hırvat Dili ve Edebiyatı Başarı Sırası, Hırvat Dili ve Edebiyatı Olan Üniversiteler, Hırvat Dili ve Edebiyatı Puanı ve Üniversite Kontenjanları, Hırvat Dili ve Edebiyatı Puan Türü Nedir, 2012 Hırvat Dili ve Edebiyatı için Kaç Puan Gerekir, 2012 Hırvat Dili ve Edebiyatı Taban ve Tavan Puanları, Hangi Okullarda Var, Hırvat Dili ve Edebiyatı YGS Puanları, Hırvat Dili ve Edebiyatı LYS Puanları

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.