Hidrojeoloji Mühendisliği Bölümü Taban Puanları

Hidrojeoloji Mühendisliği Bölümü Taban Puanlarını, kazananların başarı sırasını, kontenjanlarını ve bölümün bulunduğu üniversiteleri aşağıdaki tablodan detaylı olarak inceleyebilirsiniz. 2012 YGS LYS puanları ile üniversite tercihi yaparken; 2011 Hidrojeoloji Mühendisliği Bölümü Taban Puanlarına göre tercih yapmanızda yarar bulunmaktadır.

Not:Tercih yaparken puan türlerini göz önünde bulundurarak tercih yapın…

2013 LYS YGS Bölüm Puanları ve Kontenjanları

Merhaba arkadaşlar. Bilindiği gibi üniversitelere yerleşebilmeniz için YGS ve LYS sınavlarından belli bir puanı tutturmuş olmalısınız. İstediğiniz bölümün puanını ise geçmiş yılların puanlarına bakarak kıyaslayabilirsiniz. Birinci başlık altında 2013 yılının en son puanlarını ekledik. Alt kısımda ise tablodan 2012 ve eski yılların puanlarını görebilir ve kıyaslama yapabilirsiniz. (Güncel 2013 Puanları)

2013 Dönemi için bölümü taban puanlarını Ösym’nin İnternet sitesinden indirebiliyorsunuz.

Bölümün Yeni YGS LYS Puanlarını indirip inceleyebilirsiniz. İncelemek için aşağıdaki indirme linkini tıklayınız.

2012 Taban Puanları

Puanlar Tablosu:

 

Hidrojeoloji Mühendisliği Bölümü Puanları Listesi
Bölüm Üniversite Adı Fak/Y.O. Puan Türü Kon Taban Tavan
Hidrojeoloji Mühendisliği Hacettepe Üniversitesi (Ankara) Müh.Fak MF-4 41 330.816 403.865

2011 2012 Hidrojeoloji Mühendisliği Bölümü Taban Puanları, Hidrojeoloji Mühendisliği Bölümü Puanları, Hidrojeoloji Mühendisliği Bölümü Başarı Sırası, Hidrojeoloji Mühendisliği Bölümü Olan Üniversiteler, Hidrojeoloji Mühendisliği Bölümü Puanı ve Üniversite Kontenjanları, Hidrojeoloji Mühendisliği Bölümü Puan Türü Nedir, 2012 Hidrojeoloji Mühendisliği Bölümü için Kaç Puan Gerekir, 2012 Hidrojeoloji Mühendisliği Bölümü Taban ve Tavan Puanları, Hangi Okullarda Var, Hidrojeoloji Mühendisliği Bölümü YGS Puanları, Hidrojeoloji Mühendisliği Bölümü LYS Puanları

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.