Havacılık Elektrik Elektroniği Bölümü Taban Puanları

Havacılık Elektrik Elektroniği Bölümü Taban Puanlarını, kazananların başarı sırasını, kontenjanlarını ve bölümün bulunduğu üniversiteleri aşağıdaki tablodan detaylı olarak inceleyebilirsiniz. 2012 YGS LYS puanları ile üniversite tercihi yaparken; 2011 Havacılık Elektrik Elektroniği Bölümü Taban Puanlarına göre tercih yapmanızda yarar bulunmaktadır.

Not:Tercih yaparken puan türlerini göz önünde bulundurarak tercih yapın…

2013 LYS YGS Bölüm Puanları ve Kontenjanları

Merhaba arkadaşlar. Bilindiği gibi üniversitelere yerleşebilmeniz için YGS ve LYS sınavlarından belli bir puanı tutturmuş olmalısınız. İstediğiniz bölümün puanını ise geçmiş yılların puanlarına bakarak kıyaslayabilirsiniz. Birinci başlık altında 2013 yılının en son puanlarını ekledik. Alt kısımda ise tablodan 2012 ve eski yılların puanlarını görebilir ve kıyaslama yapabilirsiniz. (Güncel 2013 Puanları)

2013 Dönemi için bölümü taban puanlarını Ösym’nin İnternet sitesinden indirebiliyorsunuz.

Bölümün Yeni YGS LYS Puanlarını indirip inceleyebilirsiniz. İncelemek için aşağıdaki indirme linkini tıklayınız.

2012 Taban Puanları

Puanlar Tablosu:

 

Havacılık Elektrik Elektroniği Bölümü Puanları Listesi
Bölüm Üniversite Adı Fak/Y.O. Puan Türü Kon Taban Tavan
Havacılık Elektrik ve Elektroniği Anadalu Üniversitesi (Eskişehir) Siv.Hav.YO YGS-1 26 468.991 494.263

2011 2012 Havacılık Elektrik Elektroniği Bölümü Taban Puanları, Havacılık Elektrik Elektroniği Bölümü Puanları, Havacılık Elektrik Elektroniği Bölümü Başarı Sırası, Havacılık Elektrik Elektroniği Bölümü Olan Üniversiteler, Havacılık Elektrik Elektroniği Bölümü Puanı ve Üniversite Kontenjanları, Havacılık Elektrik Elektroniği Bölümü Puan Türü Nedir, 2012 Havacılık Elektrik Elektroniği Bölümü için Kaç Puan Gerekir, 2012 Havacılık Elektrik Elektroniği Bölümü Taban ve Tavan Puanları, Hangi Okullarda Var, Havacılık Elektrik Elektroniği Bölümü YGS Puanları, Havacılık Elektrik Elektroniği Bölümü LYS Puanları

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.