Galatasaray Üniversitesi Nedir Yapılışı, Ne Zaman ve Kim Tarafından Yapılmıştır

Galatasaray Üniversitesi anlamı bilgi bankası

anlamı nedir, ne anlama gelir

Galatasaray Üniversitesi Nedir, Galatasaray Üniversitesi Ne Anlama Gelir, Galatasaray Üniversitesi Ne Demektir, Galatasaray Üniversitesi Anlamı Nedir ile ilgili bilgileri bu yazıda paylaşmaya çalıştım.

Galatasaray Üniversitesi ile ilgili internet ortamındaki ve diğer ansiklopedi gibi bilgi kaynaklarından elde ettiğim bilgileri yazımda paylaştım. Yararlı olmasını dilerim. Konu ile ilgili sorularınızı ve düşüncelerinizi de aşağıda yorum olarak bırakabilirsiniz.

Galatasaray Üniversitesi Anlamı

İstanbul’da yükseköğretim kurumu. 14 Nisan 1992 tarihinde Türkiye Cumhuriyeti Hükümeti ile Fransız Cumhuriyeti Hükümeti arasında aktedilerek 1 Eylül 1992 tarihinde kanun kuvvetiyle yürürlüğe giren anlaşma uyarınca kuruldu. Dört fakülte (Hukuk Fakültesi; İktisadî ve İdarî Bilimler Fakültesi; İletişim Fakültesi; Mühendislik ve Teknoloji Fakültesi).

Konu ile ilgili aramalar: Galatasaray Üniversitesi Nedir Galatasaray Üniversitesi ödev ara Galatasaray Üniversitesi kelime anlamı Galatasaray Üniversitesi sözlükte ara Galatasaray Üniversitesi ansiklopedi bilgi bankası ara Galatasaray Üniversitesi ne demek Galatasaray Üniversitesi neye denir

Galatasaray Üniversitesi ile ilgili sorularınızı ve yorumlarınızı aşağıya yazabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.