Fenerbahçe Yeni Sezon Formaları Resimleri | 2012 2013 Sezonu Formalar

Bu yazıda da Fenerbahçe Yeni Formaları Resimleri, 2012 2013 Sezonu Fenerbahçenin Yeni sezon Formaları, Defilede tanıtıldı, Fenerbahçenin Yeni sezon Formaları,

İşte Fenerbahçenin Yeni Formaları Resimleri:

—-

Ve son olarak defilede boy gösteren formalar:

——
——
——
———-
——–

Yeni Formaların özellikleri:

Fenerbahçe Kulübü’nün sitesinde yer alan formalarla ilgili bilgiler şöyle:
“Fenerbahçe’nin uluslararası adidas model ve teknolojileri uygulanarak hazırlanan formalarında özel kumaşlar ve teknolojiler kullanıldı. Kumaş üzerinde uygulanan adidas ClimaCool teknolojisi ile spor sırasında vücudun en çok ısınan bölgeleri tespit ediliyor, özel tasarlanmış havalandırma kanalları ile iç ve dış hava akımı oluşturuluyor. Böylece vücudun kuru ve serin kalması sağlanıyor. Futbolcuların vücut ısıları 90 dakika boyunca ideal seviyede tutularak, dayanıklılıkları artırılıyor.

FB Lisanslı Ürün Kontrolü

Fenerbahçe Spor Kulübü 2012/2013 sezon formalarında sahtecilikle mücadele anlamında bir yeniliğe de imza atarak hologram üzerinde kare kod uygulamasına geçiyor. Artık taraftarlar formalardaki kare kodu GooglePlay’den indirdikleri “FB Lisanslı Ürün Kontrol” isimli Android uygulaması ile cep telefonlarından okutarak satın aldıkları formaların tüm bilgilerine kolayca ulaşabilecekler. Bu uygulama ile Fenerbahçe taraftarları hem ürünlerinin orjinalliğini teyid etmiş olacaklar hem de yapacakları her sorgulama ile Fenerbahçe Spor Kulübü’nün olası sahte ürünlerin yerlerini de tespit etmesine yardımcı olacaklar.

Fenerbahçe Spor Kulübü Profesyonel Futbol A Takımı, 2012/ 2013 Futbol Sezonu’nda üç farklı formayla mücadele edecek. Fenerbahçe’yi Fenerbahçe yapan değerlerin ilham verdiği yeni formaların her biri, Fenerbahçe tarih ve nüanslarından izler taşıyor.

2013 EFSANE ÇUBUKLU FORMA

Efsane çubuklu forma geleneği olduğu gibi tasarım detayında üç temel unsuru içerisinde barındırıyor: Fenerbahçe Spor Kulübü’ nün şanlı tarihi, sporcuları ve taraftarının gücü.

Arka plandan gelen retro mavi renkteki minik kanarya desenleri, en önde Fenerbahçe Spor Kulübü’nün lacivert rengini 3 boyutlu bir efektle oluşturuyor.

Bütün bu detaylar bir araya geldiğinde Fenerbahçe Spor Kulübü’ nün logosu ön plana çıkıyor. Herkesi etrafında toplayan, tüm Fenerbahçelilerin göğsünde gururla taşıdığı bu Büyük Arma, ışığıyla Tüm Türkiye’yi aydınlatarak, Fenerbahçe’nin tüm Türkiye’nin Spor Kulübü olduğunun altını çiziyor.

Bu sezon tam ortadaki çubuğun her iki yanına ince çizgiler eklenerek, Efsane Çubuklunun sağlam duruşu, güven ve dayanıklılığın da vurgusu yapılıyor.

2013 GÖLGE KANARYA FORMA

2012 / 2013 sezonu için özel olarak tasarlanan Gölge Kanarya forma antrasit ve planet mavi renklerin kombinasyonundan oluşuyor ve çubuk desenini baz alıyor.

Daha önce hiç kullanılmamış, sadece Fenebahçe’ye özgü eşsiz tasarım detayı ise formanın göğüs kısmında yer alan ve yakından bakıldığında daha net görülebilen “GÖLGE KANARYA” figürü.

“GölgeKanarya”, görkemli görüntüsüyle, Fenerbahçe’nin ve onun temsil ettiği her kavramın bekçisi, koruyucusu, aynı zamanda gizli gücü. Her zaman orada ve gerektiğinde öne çıkmaya hazır. Onun bu “güçlü” etkisi, derinliklerde bile kendini rahatça hissettiriyor.

2013 ARMA FORMA

2012 – 2013 sezonunun arma forması, lacivert-beyaz zemini ve ortadan geçen sarı çizgisiyle, Fenerbahçe logosu içerisinde yeralan renkleri formaya yansıtıyor, Fenerbahçe Spor Kulübü’nün asaletinin, kudretinin ve bu kulübe duyulan gıptanın simgesi haline geliyor.

Arma forma, tasarımında barındırdığı farklı renkler ve bu renklerin uygulandığı farklı kumaşlarla, Fenerbahçe camiasının ayrıcalığını da ifade etmeyi amaçlıyor.

Göğüste, lacivert zemin üzerinde yer alan Fenerbahçe logosu ile birlikte, “Fenerbahçeli olma”nın verdiği güç ve asalet vurgulanıyor.

Yeni sezon Fenerbahçe formaları ve taraftar ürünleri, Fenerium Mağazaları ve adidas satış noktalarında 28 Temmuz Cumartesi gününden itibaren satın alınabilecek. Futbol takımının giydiği orijinal maç formaları 99 TL, taraftar formaları ise 60 TL’ den satışa sunulacak.”

Fenerbahçe Yeni Formaları Resimleri, 2012 2013 Sezonu Formalar

Fenerbahçe Yeni Sezon Formaları Resimleri | 2012 2013 Sezonu Formalar” için 8 yorum

 • 06 Ekim 2012 tarihinde, saat 10:28
  Permalink

  aynen

 • 03 Ağustos 2012 tarihinde, saat 17:41
  Permalink

  arkadaşlar çubuklu formanın hem önünde hemde kollarında türk telekom yazıyo bunlar edit D:

 • 26 Temmuz 2012 tarihinde, saat 20:12
  Permalink

  tam istedim formalar

 • 23 Temmuz 2012 tarihinde, saat 12:01
  Permalink

  kollarrında avea olacak

 • 20 Temmuz 2012 tarihinde, saat 11:48
  Permalink

  formaların 1.Si kalıpları uymuyor 2.si bunlar sadece tasarım gerçek değil baksanız çubuklu forma geçen senekinin editli hali

 • 19 Temmuz 2012 tarihinde, saat 00:22
  Permalink

  beyler bunlar gerçek formalar değil.ayın 27 sinde tanıtılacak yeni formalar.bu kadar basit olmayacak formalarımız bu ne pes’te yapılmış gibi

 • 18 Temmuz 2012 tarihinde, saat 22:24
  Permalink

  Bir Fenerbahceli olarak begenmedim galatasarayin formalari daha cok hosuma gitti, kusuruma bakmayin!.

 • 18 Temmuz 2012 tarihinde, saat 18:07
  Permalink

  bu formalar süperya çok güzerler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.