Erol Köse İbrahim Tatlısese Haciz Gönderdi mi, Canlı Yayında Açıkladı

Erol Köse İbrahim Tatlısese Haciz Gönderdi mi, Canlı Yayında Açıkladı, İbrahim Tatlısese haciz gönderen ünlü kim

İbrahim Tatlıses, geçtiğimiz günlerde dostlarıyla yediği yemek sırasında basın mensuplarına yaşadığı zorlukları ağlayarak anlatmıştı.

 

“O OLAYIN SABAHI KAPIMA HACİZ YOLLADILAR”

Vurulduğu gün kendine haciz gönderildiğini belirten Tatlıses: “İnsan düşünce herkesi daha iyi tanıyor. Dostlarımı artık biliyorum. Vurulduktan sonra sırtımdan vuran çok oldu. O olayın sabahı, kapıma haciz yolladılar” şeklinde bir açıklama yapmıştı.

HACİZİ EROL KÖSE GÖNDERDİ?

Bu açıklamanın ardından Tatlıses’in işaret ettiği ismin kim olduğu merak konusu oldu. Çok geçmeden bu olayla ilgili Twitter’da ünlü isimlere yönelik söylemleriyle adından söz ettiren müzik yapımcısı Erol Köse’nin ismi ortaya atıldı. İddiaya göre Tatlıses ile albüm anlaşması imzalayan Erol Köse, Tatlıses’in sözleşmeyi tek taraflı fesh etmesi ile haciz kararı çıkarttı.

EROL KÖSE: BEN HACİZ GÖNDERMEDİM

Bu konuyla ilgili bir açıklama yapan Erol Köse, Tatlıses’e haciz gönderdiği yönündeki iddiaları kesin bir dille yalanladı. Tatlıses’in dostlarıyla görüşmediğini belirten Erol Köse: “İbrahim Bey kendisine emek veren insanların çoğuyla papaz. Şimdi de çıkmışlar, Erol Köse haciz gönderdi diyorlar. 2010 yılındaki mahkeme kararı uygulandı. ‘Vurulduğu gün haciz gönderildi’ aman ne kadar dramatik. Bunlar komik şeyler” dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.