Ekoloji Bölümü Taban Puanları

Ekoloji Bölümü Taban Puanlarını, kazananların başarı sırasını, kontenjanlarını ve bölümün bulunduğu üniversiteleri aşağıdaki tablodan detaylı olarak inceleyebilirsiniz. 2012 YGS LYS puanları ile üniversite tercihi yaparken; 2011 Ekoloji Bölümü Taban Puanlarına göre tercih yapmanızda yarar bulunmaktadır.

Not:Tercih yaparken puan türlerini göz önünde bulundurarak tercih yapın…

2013 LYS YGS Bölüm Puanları ve Kontenjanları

Merhaba arkadaşlar. Bilindiği gibi üniversitelere yerleşebilmeniz için YGS ve LYS sınavlarından belli bir puanı tutturmuş olmalısınız. İstediğiniz bölümün puanını ise geçmiş yılların puanlarına bakarak kıyaslayabilirsiniz. Birinci başlık altında 2013 yılının en son puanlarını ekledik. Alt kısımda ise tablodan 2012 ve eski yılların puanlarını görebilir ve kıyaslama yapabilirsiniz. (Güncel 2013 Puanları)

2013 Dönemi için bölümü taban puanlarını Ösym’nin İnternet sitesinden indirebiliyorsunuz.

Bölümün Yeni YGS LYS Puanlarını indirip inceleyebilirsiniz. İncelemek için aşağıdaki indirme linkini tıklayınız.

2012 Taban Puanları

Puanlar Tablosu:

 

Ekoloji Bölümü Puanları Listesi
Üniversite Adı Fak Y.O. Bölüm Puan Kon Taban Tavan
AZERBAYCAN
DEVLET NEFT AKADEMİSİ (BAKÜ-AZERBAYCAN)
Ekoloji MF-2 20

2011 2012 Ekoloji Bölümü Taban Puanları, Ekoloji Bölümü Puanları, Ekoloji Bölümü Başarı Sırası, Ekoloji Bölümü Olan Üniversiteler, Ekoloji Bölümü Puanı ve Üniversite Kontenjanları, Ekoloji Bölümü Puan Türü Nedir, 2012 Ekoloji Bölümü için Kaç Puan Gerekir, 2012 Ekoloji Bölümü Taban ve Tavan Puanları, Hangi Okullarda Var, Ekoloji Bölümü YGS Puanları, Ekoloji Bölümü LYS Puanları

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.