Edebiyat Senaryo Yazarı Bölümü Taban Puanları

Edebiyat Senaryo Yazarı Bölümü Taban Puanlarını, kazananların başarı sırasını, kontenjanlarını ve bölümün bulunduğu üniversiteleri aşağıdaki tablodan detaylı olarak inceleyebilirsiniz. 2012 YGS LYS puanları ile üniversite tercihi yaparken; 2011 Edebiyat Senaryo Yazarı Bölümü Taban Puanlarına göre tercih yapmanızda yarar bulunmaktadır.

Not:Tercih yaparken puan türlerini göz önünde bulundurarak tercih yapın…

2013 LYS YGS Bölüm Puanları ve Kontenjanları

Merhaba arkadaşlar. Bilindiği gibi üniversitelere yerleşebilmeniz için YGS ve LYS sınavlarından belli bir puanı tutturmuş olmalısınız. İstediğiniz bölümün puanını ise geçmiş yılların puanlarına bakarak kıyaslayabilirsiniz. Birinci başlık altında 2013 yılının en son puanlarını ekledik. Alt kısımda ise tablodan 2012 ve eski yılların puanlarını görebilir ve kıyaslama yapabilirsiniz. (Güncel 2013 Puanları)

2013 Dönemi için bölümü taban puanlarını Ösym’nin İnternet sitesinden indirebiliyorsunuz.

Bölümün Yeni YGS LYS Puanlarını indirip inceleyebilirsiniz. İncelemek için aşağıdaki indirme linkini tıklayınız.

2012 Taban Puanları

Puanlar Tablosu:

 

Edebiyat Senaryo Yazarı Bölümü Puanları Listesi
Üniversite Adı Fak Y.O. Bölüm Puan Kon Taban Tavan
AZERBAYCAN
DEVLET MEDENİYET VE İNCE SANAT Ü (BAKÜ-AZERBAYCAN)
Edebiyat (Senaryo
Yazarı)
TS-2 4 247,621 316,292
AZERBAYCAN
DEVLET MEDENİYET VE İNCE SANAT Ü (BAKÜ-AZERBAYCAN)
Edebiyat (Senaryo
Yazarı) (Burslu)
TS-2 1 382,710 382,710

2011 2012 Edebiyat Senaryo Yazarı Bölümü Taban Puanları, Edebiyat Senaryo Yazarı Bölümü Puanları, Edebiyat Senaryo Yazarı Bölümü Başarı Sırası, Edebiyat Senaryo Yazarı Bölümü Olan Üniversiteler, Edebiyat Senaryo Yazarı Bölümü Puanı ve Üniversite Kontenjanları, Edebiyat Senaryo Yazarı Bölümü Puan Türü Nedir, 2012 Edebiyat Senaryo Yazarı Bölümü için Kaç Puan Gerekir, 2012 Edebiyat Senaryo Yazarı Bölümü Taban ve Tavan Puanları, Hangi Okullarda Var, Edebiyat Senaryo Yazarı Bölümü YGS Puanları, Edebiyat Senaryo Yazarı Bölümü LYS Puanları

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.