Dicle Kalkınma Ajansı Personel Alımı Başvuruları 2012 | Memur ve Personel Alımları

Dicle Kalkınma Ajansı Personel Alımı Başvuruları, Dicle Kalkınma Ajansı Personel Alımı ile ilgili başvuru şartlarını öğrenim durumunu ve başvuru tarihlerini bu yazıda bulabilirsiniz.

Dicle Kalkınma Ajansı Personel Alımı İlanı

Dicle Kalkınma Ajansı (DİKA), 25.01.2006 tarih ve 5449 sayılı Kalkınma Ajanslarının Kuruluşu, Koordinasyonu ve Görevleri Hakkında Kanun’un 18 inci maddesi ile 25.07.2006 tarih ve 26239 sayılı Resmî Gazete’de yayımlanan Kalkınma Ajansları Personel Yönetmeliği’nin ilgili madde hükümleri çerçevesinde; Mardin, Batman, Siirt ve Şırnak illerinde çalıştırılmak üzere; takım çalışmasına yatkın, iletişim becerisine sahip, analitik düşünebilen, değişen çalışma koşullarına uyum sağlayabilen, seyahat engeli olmayan kişiler arasından 1 adet “İç Denetçi”, 1 adet “Hukuk Müşavirliği Hizmetinden Sorumlu Uzman Personel” 10 adet “Uzman Personel”, destek personel statüsünde 1 adet “Bilgi İşlem Görevlisi”, 1 adet Yönetici Asistanı ve 1 adet Finansman, Bütçe ve Muhasebe Görevlisi istihdamını gerçekleştirecektir. Alınacak 10 adet uzman personelin mezun oldukları bölümlere göre dağılımı aşağıdaki gibidir.

Uzman Personel  Şehir ve Bölge Planlama 

1

 

Gıda Mühendisliği 

1

 

Maden Mühendisliği 

1

 

Ziraat Mühendisliği 

1

 

Hukuk, İktisat, Maliye, İşletme, Kamu Yönetimi, Uluslararası İlişkiler, İstatistik, Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri, Matematik, Sosyoloji, Mimarlık, Şehir ve Bölge Planlama, Mühendislik 

6

 

Dicle Kalkınma Ajansının merkezi Mardin ili olup, Ajans faaliyet alanlarını Mardin, Batman, Siirt ve Şırnak illeri oluşturmaktadır. Bu nedenle sınavda başarılı olanlar bu illerden Ajansın uygun göreceği herhangi birinde istihdam edilecektir.

 SINAV BAŞVURU TARİH VE SAATLERİ: 10 Eylül 2012 – 21 Eylül 2012 tarihleri arasında saat 8: 30 – 17: 30 (haftasonu ve resmi tatil günleri hariç)

 SINAVA KATILMAYA HAK KAZANAN ADAYLARIN İLANI: 26 Eylül 2012

 SINAV TARİHİ VE SAATİ: Sınav 01 Ekim 2012 tarihinde saat 10: 00’da başlayacaktır. Sınavın yapılacağı gün ve saatler 26 Eylül 2012 tarihinde Ajansın web sitesinde ilan edilecektir.

 BAŞVURU VE SINAV YERİ: Dicle Kalkınma Ajansı, Savurkapı Mahallesi Meydanbaşı Mevkii No: 31 / MARDİN

 Ayrıntılı bilgi için:

Başvuru Talep Formu

İlgili aramalar:

  • Memur Personel Alımları
  • 2012 Memur Alımları
  • 2012 İşçi Alımları
  • Memur Alımı İlanları

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.