Can Bonomo Eurovisionda Hangi Şarkıyı Söyleyecek?

Can Bonomo Eurovisionda Hangi Şarkıyı Söyleyecek, Can Bonomo Şarkıları, Can Bonomo hangi şarkıyı söyleyecek

Azerbaycan’ın Başkenti Bakü’de düzenlenecek 57. Eurovision şarkı yarışmasında Türkiye’yi temsil edecek sanatçı Can Bonomo’nun Eurovision‘da söyleyeceği şarkı açıklanıyor .

Azerbaycan’ın başkenti Bakü’de düzenlenecek olan  57. Eurovision Şarkı Yarışması’nda Türkiye’yi Can Bonomo temsil edecek.

Can Bonomo ‘nun Eurovision Şarkısı ve Seçilme Öyküsü :

Eurovision’da Türkiye’yi temsil edecek Can Bonomo ile aranjör ve klip yönetmeni Can Saban, AA muhabirinin sorularını yanıtladı :

Çok heyecanlı ve mutlu olduğunu, Türkiye’yi Eurovision’da temsil etmekten gurur duyduğunu ifade eden Bonomo, ”Türkiye’yi yurt dışında temsil edeceğim için mutluyum ve onur duyuyorum” dedi.

 

Bu konuda spekülasyonlar yapıldığı hatırlatılarak, ”Bu önemli görevi üstlenecek olmasından dolayı ne hissettiği” sorulan Bonomo, ”Bize de çok büyük sürprizoldu. Böyle bir göreve layık görüldüğüm için çok heyecanlıyım. Alnımızın akıyla gidip ülkemizi çok güzel bir şekilde temsil edeceğiz” diye konuştu.


Can Bonomo için ne dediler?

Müzik otoriteleri Can Bonomo için adeta ikiye bölündü. Sezen Cumhur Önal Can Bonomo’yu tanımadığını belirterek “Hiç bir bilgim de yok. Ama Eurovision Şarkı Yarışması’nın hiçbir esprisi kalmadı. Son 15 yılda o yarışmadan çıkıp, meşhur olan hiç bir isim yok. Ahmet de Mehmet de yarışabilir” dedi. Bülent Özveren de Can Bonomo ismini ilk kez duyduğu için yorum yapmayacağını ifade ederken Garo Mafyan, “Can Bonomo’yu tanımıyorum. Şimdi ne söylesem yalan olur. İzlemek lazım” ifadelerini kullandı.

Hande Yener ise “Benim güzel ülkemi Eurovision’da kim temsil ederse başarılı olmasını dilerim. Can Bonomo’yu da aynı hislerle destekliyorum” dedi. Can Bonomo ‘yu destekleyen isimlerden biri olan Bedük “Can Bonomo’ya çok sevindim! Harika bir parçayla ve gösteriyle katılacağından eminim” sözlerini sarf etti. Burcu Güneş ise “Can Bonomo benim için sürpriz değil. TRT’yi bu cesur kararından ve yeniye açık bir isimle katılma kabulünde kutlarım. Hayırlısı” dedi.

Can Bonomo Eurovisionda Hangi Şarkıyı Söyleyecek?” için 2 yorum

  • 18 Ocak 2012 tarihinde, saat 03:05
    Permalink

    pompalamasyonu söleyecek :D

  • 18 Ocak 2012 tarihinde, saat 00:50
    Permalink

    can bonomo bu şarkıyımı söylicek acaba eurovisionda

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.