Bilişim Teknolojileri Öğretmenliği KPSS Taban Puanı | 2012 Ağustos Öğretmen Atamaları

Bilişim Teknolojileri Öğretmenliği KPSS Atama Taban Puanı, atanan kişi sayısı ve minimum puanı son yapılan 2012 ağustos ayı öğretmen atamalarına göre belirlendi.

Bilişim Teknolojileri Öğretmenliği için ağustos 2012 tarihinde yapılan atamalara göre kpss atanma puanlarını burada paylaşmış bulunmaktayız. Gelecek yıl öğretmenlik için başvuru yapacak kişilere de ortalama bir fikir edinmesini sağlaması açısından geçmiş yılların da Bilişim Teknolojileri öğretmenliği KPSS atanma taban puanını bulabilirsiniz.

2012 Ağustos Bilişim Teknolojileri Öğretmenliği KPSS Taban Puanı

2012 Ağustos Öğretmen Atamalarına göre en düşük Bilişim Teknolojileri Öğretmenliği KPSS Puanı ve kontenjanı

Taban puanı: 87,215

Atanan Kişi Sayısı: 313

Başvuran Kişi Sayısı: 2293

2012 Ağustos Öğretmen Atamalarında diğer bölümlerin kpss taban puanları için burayı tıklayın…

Geçmiş yıllara göre öğretmenlik KPSS taban puanlarını görmek için tıklayınız…

İlgili aramalar: Bilişim Teknolojileri Öğretmenliği 2012 kpss puanları, Bilişim Teknolojileri Öğretmenliği 2012 kpss atanan Sayısı, Bilişim Teknolojileri Öğretmenliği 2012 kpss Başvuran Kişi Sayısı, Bilişim Teknolojileri Öğretmenliği atama puanları, Bilişim Teknolojileri Öğretmenliği KPSS en düşük puanları kaç yapmak gerekir, atanmak için ne kadar puan gerekir, Bilişim Teknolojileri Öğretmenliği KPSS Kaç puanla atandı, atanmak için kaç puan yapmak gerekir, 2012 ağustos Bilişim Teknolojileri Öğretmenliği kpss atama puanları

Konu ile ilgili düşüncelerinizi aşağıya yorum olarak yazabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.