Bilgisayar Enformatik Bölümü Taban Puanları

Bilgisayar Enformatik Bölümü Taban Puanlarını, kazananların başarı sırasını, kontenjanlarını ve bölümün bulunduğu üniversiteleri aşağıdaki tablodan detaylı olarak inceleyebilirsiniz. 2012 YGS LYS puanları ile üniversite tercihi yaparken; 2011 Bilgisayar Enformatik Bölümü Taban Puanlarına göre tercih yapmanızda yarar bulunmaktadır.

2013 LYS YGS Bölüm Puanları ve Kontenjanları

Merhaba arkadaşlar. Bilindiği gibi üniversitelere yerleşebilmeniz için YGS ve LYS sınavlarından belli bir puanı tutturmuş olmalısınız. İstediğiniz bölümün puanını ise geçmiş yılların puanlarına bakarak kıyaslayabilirsiniz. Birinci başlık altında 2013 yılının en son puanlarını ekledik. Alt kısımda ise tablodan 2012 ve eski yılların puanlarını görebilir ve kıyaslama yapabilirsiniz. (Güncel 2013 Puanları)

2013 Dönemi için bölümü taban puanlarını Ösym’nin İnternet sitesinden indirebiliyorsunuz.

Bölümün Yeni YGS LYS Puanlarını indirip inceleyebilirsiniz. İncelemek için aşağıdaki indirme linkini tıklayınız.

2012 Taban Puanları

Bilgisayar Enformatik Bölümü Puanları Listesi
Üniversite Adı Fak Y.O. Bölüm Puan Kon Taban Tavan
YAKIN DOĞU Ü.
(KKTC-LEFKOŞA)
İktisadi ve İdari
Bilimler F.
Bilgisayar-Enformatik MF-4 20
YAKIN DOĞU Ü.
(KKTC-LEFKOŞA)
İktisadi ve İdari
Bilimler F.
Bilgisayar-Enformatik
(%50 Burslu)
MF-4 80

2011 2012 Bilgisayar Enformatik Bölümü Taban Puanları, Bilgisayar Enformatik Bölümü Puanları, Bilgisayar Enformatik Bölümü Başarı Sırası, Bilgisayar Enformatik Bölümü Olan Üniversiteler, Bilgisayar Enformatik Bölümü Puanı ve Üniversite Kontenjanları, Bilgisayar Enformatik Bölümü Puan Türü Nedir, 2012 Bilgisayar Enformatik Bölümü için Kaç Puan Gerekir, 2012 Bilgisayar Enformatik Bölümü Taban ve Tavan Puanları, Hangi Okullarda Var, Bilgisayar Enformatik Bölümü YGS Puanları, Bilgisayar Enformatik Bölümü LYS Puanları

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.