Bayram Kredisi | Bankaların Ramazan Bayramı Kredi Kampanyaları

Bayram Kredisi, Bankaların Ramazan Bayramı Kredi Kampanyaları, En iyi bayram kredisi, Bayram kredisi veren bankalar, bankaları kredi faiz oranı, bayram kredisi al

Bilindiği üzere bayram gittikçe yaklaştı ve bankalarda birbirleriyle kredi verebilmek için kredi yarışı başladı. işte bazı bankaların kredi oranları ve kampanyaları:

Bayram Kredileri

Akbank Bayram Kredisi:

Akbank’ın Mini Ramazan Paketinde 85 liradan başlayan taksitlerle 5 bin lira, Standart Ramazan Paketinde ise 175 liradan başlayan taksitlerle 10 bin lira kredi kullanma olanağı sunuluyor. Ramazan paketinde 48 aya kadar vade ile kredi kullanılabiliyor.

Garanti Bayram Kredisi:

Banka, bayrama özel olarak 5 bin liraya kadar yüzde 0.99 faizle ve 9 TL dosya masrafı ile bir yıl kredi kullandırıyor. Kredinin aylık ödemesi ise 450 liraya geliyor. Yine bayrama özel aşınabilecek 50 bin liraya kadar olan kredilerde faizler yüzde 1.26’ya yükseliyor.

Halkbank Bayram Kredisi:

Halkbank’ın 5 bin ve 15 bin liralık bayram kredilerinde faiz oranı yüzde 1.29. 60 ay vadede aylık taksitler sırasıyla 129 TL ve 386 TL. Bayram kredisinde dosya masrafı alınmıyor.

ING BANK Bayram Kredisi:

ING Bank’ın Ramazan başından bu yana devam eden kampanyasında tüketiciler 10 bin liraya kadar kredi kullanabiliyor. 60 ay vadeye kadar kullanılabilen kredide taksitler 158 liradan başlıyor. Kredilerde 199 liralık dosya masrafı alınmıyor.

İş bankası:

İş Bankası, Geleneksel Bayram Kredisi Kampanyası kapsamında 5 bin TL ve 12 ay vadeli İhtiyaç Kredisi için faiz oranını yüzde 0.59 olarak belirledi. Daha uzun vadeli kredi kullanmak isteyenlere 60 ay vade ve 30. bin TL’ye kadar kredi seçenekleri sunuluyor.

Şeker bank:

Şekerbank, Banka ile yeni tanışan ücretli çalışan ve emeklilerin 500 TL’ye kadar olan nakit ihtiyaçlarını, faizsiz ve komisyonsuz olarak karşılıyor. Banka, “İşinize Ramazan Bereketi” kampanyası ile de esnafın 75 bin TL’ye kadar olan kredi taleplerinde 60 aya varan vade için aylık yüzde 1,59, işletmelerin 250 bin TL’ye kadar olan kredi taleplerinde ise 36 ay vade için yüzde 1,49 oranında faiz uyguluyor.

Vakıfbank:

Vakıfbank’ın bayram kredileri 500 TL ile 40 bin TL arasında kullanılabiliyor. Faiz oranları yüzde 0.49’dan başlıyor, vadeler ise 60 aya kadar uzuyor. 5 bin liralık 12 ay vadeli kredi için aylık taksit 433 lira.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir