Aslanağzının Faydaları Nelerdir, Neye İyi Gelir? | Şifalı Bitkiler Rehberi

Aslanağzı Neye İyi Gelir, Aslanağzı hangi hastalıklara iyi gelir, Aslanağzı Etkileri Nelerdir, Aslanağzı hangi vitaminler vardır, Aslanağzı Nasıl Kullanılır, Aslanağzı Nerde Yetişir, Aslanağzı nerden alınır nerede bulunur.

Merhabalar. Bu yazıda sizlere Aslanağzı bitkisinin ne gibi dertlere ne gibi hastalıklara karşı koruyucu olacağını internet araştırmalarımda bulduğum yazıları burada paylaşarak sizlere yardımcı olmaya çalışacağım.

Bu sayede bu tip şifalı bitkileri kullanarak tedavinize destek olabilirsiniz. Ancak her zaman ki gibi kesinlikle doktorunuza danışarak bu tip bitkileri kullanınız. Bunların hastalıklarınıza karşı iyi geleceğinin kesinliği yoktur. Şimdi gelelim Aslanağzı bitkisi ile ilgili yazımıza;

Aslanağzı bitkisinin faydaları:

 

Aslanağzı (kurtağzı) : Aslanağzıgiller familyasından; türlü renkte, güzel bir bitkidir. Kokusuzdur. Daha ziyade süs bitkisi olarak kullanılır.

Faydası : Balgam söktürür. Bronşit’te rahatlık verir.

Not: Sitede yer alan bilgiler doktorun tıbbi tedavisinin yerine geçmez. Bu bilgiler internet sitelerinden edinilen, ve hiçbir garantisi olmayan doğruluğu kesinleşmemiş bilgilerdir. Herhangi bir ilaç ya da tedavi yöntemine başvurmadan önce, mutlaka doktora danışılmalıdır. Doğabilecek sorunlardan sitemiz sorumlu değildir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.