Arkeoloji ve Sanat Tarihi Taban Puanları

Arkeoloji ve Sanat Tarihi Taban Puanlarını, kazananların başarı sırasını, kontenjanlarını ve bölümün bulunduğu üniversiteleri aşağıdaki tablodan detaylı olarak inceleyebilirsiniz. 2012 YGS LYS puanları ile üniversite tercihi yaparken; 2011 Arkeoloji ve Sanat Tarihi Taban Puanlarına göre tercih yapmanızda yarar bulunmaktadır.

2013 LYS YGS Bölüm Puanları ve Kontenjanları

Merhaba arkadaşlar. Bilindiği gibi üniversitelere yerleşebilmeniz için YGS ve LYS sınavlarından belli bir puanı tutturmuş olmalısınız. İstediğiniz bölümün puanını ise geçmiş yılların puanlarına bakarak kıyaslayabilirsiniz. Birinci başlık altında 2013 yılının en son puanlarını ekledik. Alt kısımda ise tablodan 2012 ve eski yılların puanlarını görebilir ve kıyaslama yapabilirsiniz. (Güncel 2013 Puanları)

2013 Dönemi için bölümü taban puanlarını Ösym’nin İnternet sitesinden indirebiliyorsunuz.

Bölümün Yeni YGS LYS Puanlarını indirip inceleyebilirsiniz. İncelemek için aşağıdaki indirme linkini tıklayınız.

2012 Taban Puanları

 

Arkeoloji ve Sanat Tarihi Puanları Listesi
ÜNİVERSİTE ADI TABAN P. B.SIRASI
KOÇ Üniversitesi (İngilizce) (Tam Burslu) 469,542 2.690

2011 2012 Arkeoloji ve Sanat Tarihi Taban Puanları, Arkeoloji ve Sanat Tarihi Puanları, Arkeoloji ve Sanat Tarihi Başarı Sırası, Arkeoloji ve Sanat Tarihi Olan Üniversiteler, Arkeoloji ve Sanat Tarihi Puanı ve Üniversite Kontenjanları, Arkeoloji ve Sanat Tarihi Puan Türü Nedir, 2012 Arkeoloji ve Sanat Tarihi için Kaç Puan Gerekir, 2012 Arkeoloji ve Sanat Tarihi Taban ve Tavan Puanları, Hangi Okullarda Var, Arkeoloji ve Sanat Tarihi YGS Puanları, Arkeoloji ve Sanat Tarihi LYS Puanları

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.