Arapça Öğretmenliği Taban Puanları

Arapça Öğretmenliği Taban Puanlarını, kazananların başarı sırasını, kontenjanlarını ve bölümün bulunduğu üniversiteleri aşağıdaki tablodan detaylı olarak inceleyebilirsiniz. 2012 YGS LYS puanları ile üniversite tercihi yaparken; 2011 Arapça Öğretmenliği Taban Puanlarına göre tercih yapmanızda yarar bulunmaktadır.

2013 LYS YGS Bölüm Puanları ve Kontenjanları

Merhaba arkadaşlar. Bilindiği gibi üniversitelere yerleşebilmeniz için YGS ve LYS sınavlarından belli bir puanı tutturmuş olmalısınız. İstediğiniz bölümün puanını ise geçmiş yılların puanlarına bakarak kıyaslayabilirsiniz. Birinci başlık altında 2013 yılının en son puanlarını ekledik. Alt kısımda ise tablodan 2012 ve eski yılların puanlarını görebilir ve kıyaslama yapabilirsiniz. (Güncel 2013 Puanları)

2013 Dönemi için bölümü taban puanlarını Ösym’nin İnternet sitesinden indirebiliyorsunuz.

Bölümün Yeni YGS LYS Puanlarını indirip inceleyebilirsiniz. İncelemek için aşağıdaki indirme linkini tıklayınız.

2012 Taban Puanları

Arapça Öğretmenliği Puanları Listesi
Üniversite Adı Fak Y.O. Bölüm Puan Kon Taban Tavan
GAZİ Ü.
(ANKARA)
Gazi Eğitim F. Arapça Öğretmenliği DİL-3 41 369,597 443,293

2011 2012 Arapça Öğretmenliği Taban Puanları, Arapça Öğretmenliği Puanları, Arapça Öğretmenliği Başarı Sırası, Arapça Öğretmenliği Olan Üniversiteler, Arapça Öğretmenliği Puanı ve Üniversite Kontenjanları, Arapça Öğretmenliği Puan Türü Nedir, 2012 Arapça Öğretmenliği için Kaç Puan Gerekir, 2012 Arapça Öğretmenliği Taban ve Tavan Puanları, Hangi Okullarda Var, Arapça Öğretmenliği YGS Puanları, Arapça Öğretmenliği LYS Puanları

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.