Araba Fiyatları Genelde Ne Zaman Düşer?

Araba Fiyatları Genelde Ne Zaman Düşer, Araba Fiyatları Düşecek mi

Araba Fiyatları genelde bayramdan sonra ve ekim kasım ve aralık ayları gibi düşüşe geçer. Ayrıca 0 km araçlardaki kampanyalar sayesinde uygun fiyata araç bulmak mümkündür.

Yorumlar:

2013’ler 1 ocak 2013te üretim bandından inen araçlarla başlayacak. Dün bikaç bayi gezdik. Fiyatların ne oalcağını biz de bilemiyoruz dediler. Normalde sene sonu kampanyalar olur bol satış yapardı kama yeni modeller tam o sıra gelecek ne olacak belli değil diyorlar. Araç çekmeye korkuyoruz dediler. İner mi çıkarmı bayiler bile bilemiyor şuan.

Ağustos ve Eylül ayları sıfır km yeni otomobil almak için çok uygun bir zaman değil. Asıl indirimlerin Ekim’de başlamasını bekliyorum. En büyük düşüşlerse Aralık ayında gerçekleşecek. Tabii bu ay içinde istediğiniz modeli bulmanızın zor olduğunu da bilmelisiniz.

7 thoughts on “Araba Fiyatları Genelde Ne Zaman Düşer?

 • 08 Kasım 2014 tarihinde, saat 23:41
  Permalink

  ARALIK AYINDA KESİN DÜŞECEKTİR ÇÜNKÜ ARALIKTADA DÜŞMEZSE BİDAHA DÜŞMEZ

 • 08 Kasım 2014 tarihinde, saat 23:40
  Permalink

  arlıktada düşmezse araba almıcam

 • 19 Ekim 2013 tarihinde, saat 23:21
  Permalink

  bende aralık ayında almayı düşünüyorum fiyatlar düşsün diye bekliyorum.

 • 17 Haziran 2013 tarihinde, saat 18:11
  Permalink

  toyota rolla 1.3 terra nasıldır bilgisi olan varsa paylaşırsa memnun olurum

 • 22 Aralık 2012 tarihinde, saat 22:51
  Permalink

  yeni model almak için bence ocağı bekleyın yeni kampanyalar o zaman olur.indirim istiyorsanız da aralıkta mutlaka alın.zira ocakta bayiler de tok satıcı kıvamında da olabilirler, çünkü önünde uzun bir sene olacak.

 • 11 Kasım 2012 tarihinde, saat 23:22
  Permalink

  aralık ayında dusecegını sanmıyorum cunku yenı uygulama ıle bırlıkte bayıler sıparıs aldıktan sonra aracı getırıyo[bmv mercedes audı porsche]gıbı markalar ozellıkle

 • 11 Ekim 2012 tarihinde, saat 17:12
  Permalink

  kesinlikle kasım aralık gibi düşer. çünkü 2013 model araçlar için stok eritmeleri gerekiyor bu nedenle kampanyalar yapılır. Böylece 2. el araba fiyatları da ciddi anlamda düşüş yaşanır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.