Altınkökünün Faydaları Nelerdir, Neye İyi Gelir? | Şifalı Bitkiler Rehberi

Altınkökü Neye İyi Gelir, Altınkökü hangi hastalıklara iyi gelir, Altınkökü Etkileri Nelerdir, Altınkökü hangi vitaminler vardır, Altınkökü Nasıl Kullanılır, Altınkökü Nerde Yetişir, Altınkökü nerden alınır nerede bulunur.

Merhabalar. Bu yazıda sizlere Altınkökü bitkisinin ne gibi dertlere ne gibi hastalıklara karşı koruyucu olacağını internet araştırmalarımda bulduğum yazıları burada paylaşarak sizlere yardımcı olmaya çalışacağım.

Bu sayede bu tip şifalı bitkileri kullanarak tedavinize destek olabilirsiniz. Ancak her zaman ki gibi kesinlikle doktorunuza danışarak bu tip bitkileri kullanınız. Bunların hastalıklarınıza karşı iyi geleceğinin kesinliği yoktur. Şimdi gelelim Altınkökü bitkisi ile ilgili yazımıza;

Altınkökü bitkisinin faydaları:

Altınkökü (ipeka) : Güney Amerika’da yetişen bir bitkidir.

Faydası : Az miktarda kullanıldığı takdirde tatlandırıcıdır. Yüksek dozlarda kullanılırsa kusturur, ishal yapar. Müzmin bronşitte ifrazatı artırır.

Not: Sitede yer alan bilgiler doktorun tıbbi tedavisinin yerine geçmez. Bu bilgiler internet sitelerinden edinilen, ve hiçbir garantisi olmayan doğruluğu kesinleşmemiş bilgilerdir. Herhangi bir ilaç ya da tedavi yöntemine başvurmadan önce, mutlaka doktora danışılmalıdır. Doğabilecek sorunlardan sitemiz sorumlu değildir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.