Aile ve Tüketici Hizmetleri Öğretmenliği KPSS Taban Puanı | 2012 Ağustos Öğretmen Atamaları

Aile ve Tüketici Hizmetleri Öğretmenliği KPSS Atama Taban Puanı, atanan kişi sayısı ve minimum puanı son yapılan 2012 ağustos ayı öğretmen atamalarına göre belirlendi.

Aile ve Tüketici Hizmetleri Öğretmenliği için ağustos 2012 tarihinde yapılan atamalara göre kpss atanma puanlarını burada paylaşmış bulunmaktayız. Gelecek yıl öğretmenlik için başvuru yapacak kişilere de ortalama bir fikir edinmesini sağlaması açısından geçmiş yılların da Aile ve Tüketici Hizmetleri öğretmenliği KPSS atanma taban puanını bulabilirsiniz.

2012 Ağustos Aile ve Tüketici Hizmetleri Öğretmenliği KPSS Taban Puanı

2012 Ağustos Öğretmen Atamalarına göre en düşük Aile ve Tüketici Hizmetleri Öğretmenliği KPSS Puanı ve kontenjanı

Taban puanı: 74,656

Atanan Kişi Sayısı: 7

Başvuran Kişi Sayısı: 19

2012 Ağustos Öğretmen Atamalarında diğer bölümlerin kpss taban puanları için burayı tıklayın…

Geçmiş yıllara göre öğretmenlik KPSS taban puanlarını görmek için tıklayınız…

İlgili aramalar: Aile ve Tüketici Hizmetleri Öğretmenliği 2012 kpss puanları, Aile ve Tüketici Hizmetleri Öğretmenliği 2012 kpss atanan Sayısı, Aile ve Tüketici Hizmetleri Öğretmenliği 2012 kpss Başvuran Kişi Sayısı, Aile ve Tüketici Hizmetleri Öğretmenliği atama puanları, Aile ve Tüketici Hizmetleri Öğretmenliği KPSS en düşük puanları kaç yapmak gerekir, atanmak için ne kadar puan gerekir, Aile ve Tüketici Hizmetleri Öğretmenliği KPSS Kaç puanla atandı, atanmak için kaç puan yapmak gerekir, 2012 ağustos Aile ve Tüketici Hizmetleri Öğretmenliği kpss atama puanları

Konu ile ilgili düşüncelerinizi aşağıya yorum olarak yazabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.