Aile ve Tüketici Bilimleri Taban Puanları

Aile ve Tüketici Bilimleri Taban Puanlarını, kazananların başarı sırasını, kontenjanlarını ve bölümün bulunduğu üniversiteleri aşağıdaki tablodan detaylı olarak inceleyebilirsiniz. 2012 YGS LYS puanları ile üniversite tercihi yaparken; 2011 Aile ve Tüketici Bilimleri Taban Puanlarına göre tercih yapmanızda yarar bulunmaktadır.

2013 LYS YGS Bölüm Puanları ve Kontenjanları

Merhaba arkadaşlar. Bilindiği gibi üniversitelere yerleşebilmeniz için YGS ve LYS sınavlarından belli bir puanı tutturmuş olmalısınız. İstediğiniz bölümün puanını ise geçmiş yılların puanlarına bakarak kıyaslayabilirsiniz. Birinci başlık altında 2013 yılının en son puanlarını ekledik. Alt kısımda ise tablodan 2012 ve eski yılların puanlarını görebilir ve kıyaslama yapabilirsiniz. (Güncel 2013 Puanları)

2013 Dönemi için bölümü taban puanlarını Ösym’nin İnternet sitesinden indirebiliyorsunuz.

Bölümün Yeni YGS LYS Puanlarını indirip inceleyebilirsiniz. İncelemek için aşağıdaki indirme linkini tıklayınız.

2012 Taban Puanları

 

Aile ve Tüketici Bilimleri Puanları Listesi
Üniversite Adı Fak Y.O. Bölüm Puan Kon Taban Tavan
HACETTEPE Ü.
(ANKARA)
İktisadi ve İdari
Bilimler F.
Aile ve Tüketici
Bilimleri
TM-2 77 358,193 403,447

2011 2012 Aile ve Tüketici Bilimleri Taban Puanları, Aile ve Tüketici Bilimleri Bölümü Puanları, Aile ve Tüketici Bilimleri Başarı Sırası, Aile ve Tüketici Bilimleri Olan Üniversiteler, Aile ve Tüketici Bilimleri Puanı ve Üniversite Kontenjanları, Aile ve Tüketici Bilimleri Puan Türü Nedir, 2012 Aile ve Tüketici Bilimleri için Kaç Puan Gerekir, 2012 Aile ve Tüketici Bilimleri Taban ve Tavan Puanları, Hangi Okullarda Var, Aile ve Tüketici Bilimleri YGS Puanları, Aile ve Tüketici Bilimleri LYS Puanları

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.