Ahlatın (yaban armudu) Faydaları Nelerdir, Neye İyi Gelir? | Şifalı Bitkiler Rehberi

Ahlat (yaban armudu) Neye İyi Gelir, Ahlat (yaban armudu) hangi hastalıklara iyi gelir, Ahlat (yaban armudu) Etkileri Nelerdir, Ahlat (yaban armudu) hangi vitaminler vardır, Ahlat (yaban armudu) Nasıl Kullanılır, Ahlat (yaban armudu) Nerde Yetişir, Ahlat (yaban armudu) nerden alınır nerede bulunur.

Merhabalar. Bu yazıda sizlere Ahlat (yaban armudu) bitkisinin ne gibi dertlere ne gibi hastalıklara karşı koruyucu olacağını internet araştırmalarımda bulduğum yazıları burada paylaşarak sizlere yardımcı olmaya çalışacağım.

Bu sayede bu tip şifalı bitkileri kullanarak tedavinize destek olabilirsiniz. Ancak her zaman ki gibi kesinlikle doktorunuza danışarak bu tip bitkileri kullanınız. Bunların hastalıklarınıza karşı iyi geleceğinin kesinliği yoktur. Şimdi gelelim Ahlat (yaban armudu) bitkisi ile ilgili yazımıza;

Ahlat (yaban armudu) bitkisinin faydaları:

Ahlat (yaban armudu) : Gülgillerden; kendi kendine yetişen ve üzerine armut aşılanan bir ağaçtır. Yemişi iyice olgunlaştıktan sonra yenir.

Faydası : Meyveleri, ishal keser. Zehirli hayvan sokmalarında da filizleri dövülüp, konur.

Not: Sitede yer alan bilgiler doktorun tıbbi tedavisinin yerine geçmez. Bu bilgiler internet sitelerinden edinilen, ve hiçbir garantisi olmayan doğruluğu kesinleşmemiş bilgilerdir. Herhangi bir ilaç ya da tedavi yöntemine başvurmadan önce, mutlaka doktora danışılmalıdır. Doğabilecek sorunlardan sitemiz sorumlu değildir.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.