Afyon Kocatepe Üniversitesi Yaz Okulu Ücretleri Başvuru ve Dersleri

Afyon Kocatepe Üniversitesi Yaz Okulu Ücretleri Başvuru ve Dersleri, Afyon Kocatepe Üniversitesi Yaz Okulu Açılacak Dersler sorgulama, Afyon Kocatepe Üniversitesi Yaz Okulu fiyatları, Afyon Kocatepe Üniversitesi Yaz Okulu dersleri, hangi dersler açılacak, Afyon Kocatepe Üniversitesi Yaz Okulu süresi, Afyon Kocatepe Üniversitesi Yaz Okulu harçları, Afyon Kocatepe Üniversitesi Yaz Okulu ne zanan, Afyon Kocatepe Üniversitesi Yaz Okulu nasıl, 2010-2011 Afyon Kocatepe Üniversitesi Yaz Okulu başvuru, eğitim fakültesi yaz okulu, fakültesi yaz okulu ücretleri harçları ve başvuru zamanı açılacak dersleri 2011

Yaz Öğretimi Genel Duyurusu
2010–2011 Eğitim-Öğretim Yılı yaz öğretimi Tıp Fakültesi, Veteriner Fakültesi, Devlet Konservatuvarı ve Uzaktan Eğitim Meslek Yüksekokulu hariç bütün fakülte, yüksekokul ve meslek yüksekokul öğrencileri için Afyonkarahisar merkezdeki Ahmet Necdet Sezer Kampusünde açılacaktır.– Yaz öğretiminde öğrenciler, ortak ve zorunlu dersler hariç; 5 dersten fazla olmamak kaydı ile haftalık 20 ECTS (24 saati)* geçmeyecek şekilde derslere kayıt yaptırabileceklerdir.

– Yaz öğretiminde derslere ÖNKAYIT YAPILMAYACAKTIR. Kesin kayıtlar 17 Haziran 2011 tarihine kadar http://yazokulu.aku.edu.tr adresinden yapılacaktır. Öğrencilerin yaz öğretiminde seçecekleri derslere karşılık yatırması gereken yaz okulu öğrenim ücretlerini VakıfBank’ a yatırıp karşılığında aldıkları dekontun numarası, şifresi ve öğrenci numaraları ile sisteme giriş yapıp derslerine kayıt yapabileceklerdir.

– Ders seçme işlemlerini gerçekleştirdikten sonra banka dekontlarını ve internet kayıt formunun dökümünü imzaladıktan ve danışmanlarına onaylattıktan sonra 17 Haziran 2011 mesai saati bitimine kadar öğrenci işleri bürosuna teslim edip kayıtlarını kesinleştirmeleri gerekmektedir.

– Danışmanlarına onaylattıktan sonra ders kayıt formunu öğrenci işleri bürosuna teslim etmeyen öğrencilerin ders kayıtları yapılmamış sayılacaktır.

– Yaz öğretiminde öğrenciler bulunduğu sınıfa kadar alması gereken tüm dersleri başarı ile tamamladığı takdirde açılan üst sınıftaki dersleri de alabilirler. Ayrıca bulunduğu sınıfa kadar alıp başarısız olduğu derslerle birlikte hiç alamadıkları derslere kayıt yaptırabilirler.

– Yaz öğretiminde daha önce devam koşulunu yerine getirmiş olsalar bile derslere devam zorunludur.

– Üniversitemiz dışındaki Üniversitelerden yaz öğretimi için müracaat edecek olan öğrencilerin Ahmet Necdet Sezer Kampusü Öğrenci İşleri Daire Başkanlığına başvurmaları gerekmektedir.

– Yaz öğretiminde açılmayan derslerin ücretlerinin iadesi için ders kaydı esnasında ilgili yere IBAN numarasının yazılması gerekmektedir.

* Afyon Sağlık Yüksekokulu öğrencileri için geçerlidir.

Daha fazla bilgi için;

Afyon Kocatepe Üniversitesi Yaz Okulu Ücretleri Başvuru ve Dersleri” için 11 yorum

 • 26 Haziran 2015 tarihinde, saat 04:02
  Permalink

  iktisat bölümü açılıyor olarak görünüyor ama bizim mikro ve makro dışında uluslararası iktisat1 ve uluslararası iktisat2 derslerine de girebilecek miyiz?

 • 19 Haziran 2015 tarihinde, saat 15:38
  Permalink

  tarih bölümü açılacak mı

 • 15 Haziran 2012 tarihinde, saat 17:54
  Permalink

  NE BU YA YAZ OKULUNDAN PARA ALMAK DA NEYMİŞ

 • 13 Haziran 2012 tarihinde, saat 15:14
  Permalink

  yaz okulu ne zaman başlıyo ne zaman bitiyooo

 • 13 Haziran 2012 tarihinde, saat 11:27
  Permalink

  çoğrafya bölümü ders içeriklerini nerden inidrebilirim _?

 • 12 Haziran 2012 tarihinde, saat 13:06
  Permalink

  sınıf ogretmenlıgınde okuyorum alttan dersım var yaz okulunda vermek ıstıyorum hangı dersler acılcak bılen var mıı

 • 11 Haziran 2012 tarihinde, saat 23:28
  Permalink

  hangi iller katılabılıyor peki…

 • 09 Haziran 2012 tarihinde, saat 18:02
  Permalink

  dahiliye ingilizce tarih fizyopatoloji veya farmakoloji dersleri yaz okulu nerede açılıyor bilen varsa yardımcı olun lütfen

 • 15 Mayıs 2012 tarihinde, saat 14:51
  Permalink


  ılacakk olan derslerle ilgili hiçbir bilgi yok

 • 14 Mayıs 2012 tarihinde, saat 17:05
  Permalink

  yönetmelik degişti artık 12 saatten fazla ders alamıyorsunuz yaz okulunda kredi önemli degil….

 • 15 Haziran 2011 tarihinde, saat 10:48
  Permalink

  neden yaz okulunda açılan ders isimlerini göremiyorum sosyal bilgiler öğretmenliğinde türkiye cumhuriyeti tarihi iki dersini ve dırama dersini açıyomusunuz yaz okulunda bir ders yüzünden iki dönem harç yatırmak zorunda kalcam tc2 açılıyomu lütfen bilgi verin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.