Zürafa Nedir Nerede Yaşarlar Özellikleri

Sponsorlu bağlantılar
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (İlk Sen Oyla!
Loading...

Zürafa anlamı bilgi bankası

anlamı nedir, ne anlama gelir

Zürafa Nedir, Zürafa Ne Anlama Gelir, Zürafa Ne Demektir, Zürafa Anlamı Nedir ile ilgili bilgileri bu yazıda paylaşmaya çalıştım.

Zürafa ile ilgili internet ortamındaki ve diğer ansiklopedi gibi bilgi kaynaklarından elde ettiğim bilgileri yazımda paylaştım. Yararlı olmasını dilerim. Konu ile ilgili sorularınızı ve düşüncelerinizi de aşağıda yorum olarak bırakabilirsiniz.

Zürafa Anlamı

Zürafa Nedir Nerede Yaşarlar Özellikleri
Çift parmaklılar takımının, zürafagiller ailesine ait bir memeli. Zürafalar geviş getirirler ve en uzun boylu kara hayvanıdırlar. Boyları 6 m’ye kadar uzayabilir. Yeni doğan bir zürafa yavrusunun boyu 1,5 m’yi aşar.

Büyük sahranın güneyindeki savanlarda yaşarlar. Yüksek dallı ağaçlardaki yapraklarla beslenirler. Ön bacakları, arka bacaklarından daha uzun olan zürafaların sırtı arkaya doğru eğiktir.

Konu ile ilgili aramalar: Zürafa Nedir Zürafa ödev ara Zürafa kelime anlamı Zürafa sözlükte ara Zürafa ansiklopedi bilgi bankası ara Zürafa ne demek Zürafa neye denir

Zürafa ile ilgili sorularınızı ve yorumlarınızı aşağıya yazabilirsiniz.

BU YAZIYI FACEBOOKTA PAYLAŞ ARKADAŞLARIN DA GÖRSÜN...
Sponsorlu bağlantılar
yorum yap

Zürafa Nedir Nerede Yaşarlar Özellikleri yazısı ile ilgili yorumlar:

3 Yorum Var on "Zürafa Nedir Nerede Yaşarlar Özellikleri"

commenter
Misafir | Yorum No: 87405 - Aralık,2014

bu zürafa hakında ingilizce ödevime yaradı çok teşekürler

commenter
Misafir | Yorum No: 87404 - Aralık,2014

çok ilginç ingilizce ödevime yaradı zürafa hakkında

commenter
Misafir | Yorum No: 41441 - Ocak,2013

ilginç bir hayvan ve çok uzun boylu

Cevapla

Yorum:
XHTML: Etiket: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>
Yorumlarınızı Lütfen BÜYÜK harfle yazmayınız. Aksi halde yorumunuz onaylanmamaktadır. Yorumlarınızda kurallara uymayan ifadeler bulunmadığı taktirde; 24 Saat içerisinde yorumlarınız moderatörlerimiz tarafından onaylanmaktadır.