Zülfükar İsminin Anlamı Nedir | İsimler Sözlüğü ve Anlamları

Sponsorlu bağlantılar

Zülfükar İsminin Anlamı ve manası nedir, Zülfükar Adının anlamı, Bebeğe Zülfükar ismi verilir mi çocuğa isim verme ile ilgili isimler sözlüğü yazısı.
isimler sözlüğü isimlerin anlamlarıZülfükar İsminin Anlamı ve manasını çocuğa isim olarak verilir mi ve ne anlama geldiğini bu isimler sözlüğü yazımızda bulabilirsiniz.

Bebeğe veya çocuğa Zülfükar ismini vermeyi düşünüyorsanız mutlaka ismin anlamını da araştırın. Unutmayalım ki isimler biz yaşadıkça bizimle beraber yaşar.

Zülfükar adının anlamı:

Hz. Ali’nin ünlü çatal ağızlı kılıcı

İlgili aramalar: İsimler Sözlüğü, Zülfükar İsminin Anlamı, Çocuğa Zülfükar İsmi verilir mi, Bebeğe Zülfükar ismi Verilir mi ve ne anlama gelir, Zülfükar adı ne anlama gelir, Zülfükar ismi Bebeğe hangi isim verilir, Zülfükar kız ismi mi erkek ismi mi?

LÜTFEN YAZIYI BEĞENDİYSENİZ +1'LEYİN

Facebook Fan Sayfamızı Beğenin Yazılarımızı Takip Edin

yorum yap

Zülfükar İsminin Anlamı Nedir | İsimler Sözlüğü ve Anlamları yazısı ile ilgili yorumlar:

İlk Yorumu Sen Yap!“Zülfükar İsminin Anlamı Nedir | İsimler Sözlüğü ve Anlamları”

Cevapla

Yorum:
XHTML: Etiket: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>
Yorumlarınızı Lütfen BÜYÜK harfle yazmayınız. Aksi halde yorumunuz onaylanmamaktadır. Yorumlarınızda kurallara uymayan ifadeler bulunmadığı taktirde; 24 Saat içerisinde yorumlarınız moderatörlerimiz tarafından onaylanmaktadır.