Zülfikar İsminin Anlamı Nedir | İsimler Sözlüğü ve Anlamları

Sponsorlu bağlantılar

Zülfikar İsminin Anlamı ve manası nedir, Zülfikar Adının anlamı, Bebeğe Zülfikar ismi verilir mi çocuğa isim verme ile ilgili isimler sözlüğü yazısı.
isimler sözlüğü isimlerin anlamlarıZülfikar İsminin Anlamı ve manasını çocuğa isim olarak verilir mi ve ne anlama geldiğini bu isimler sözlüğü yazımızda bulabilirsiniz.

Bebeğe veya çocuğa Zülfikar ismini vermeyi düşünüyorsanız mutlaka ismin anlamını da araştırın. Unutmayalım ki isimler biz yaşadıkça bizimle beraber yaşar.

Zülfikar adının anlamı:

1. Hz. Peygamberin Hz. Ali’ye hediye ettiği çatal ağızlı kılıç. 2. İki parçalı.

İlgili aramalar: İsimler Sözlüğü, Zülfikar İsminin Anlamı, Çocuğa Zülfikar İsmi verilir mi, Bebeğe Zülfikar ismi Verilir mi ve ne anlama gelir, Zülfikar adı ne anlama gelir, Zülfikar ismi Bebeğe hangi isim verilir, Zülfikar kız ismi mi erkek ismi mi?


Facebook Fan Sayfamızı Beğenin Yazılarımızı Takip Edin

yorum yap

Zülfikar İsminin Anlamı Nedir | İsimler Sözlüğü ve Anlamları yazısı ile ilgili yorumlar:

2 Yorum Var on "Zülfikar İsminin Anlamı Nedir | İsimler Sözlüğü ve Anlamları"

commenter
Misafir | Yorum No: 36871 - Aralık,2012

Menim askimin adi zulfikar ve ben onu cok seviyorum.

commenter
Misafir | Yorum No: 31620 - Eylül,2012

zulfikar

Cevapla

Yorum:
XHTML: Etiket: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>
Yorumlarınızı Lütfen BÜYÜK harfle yazmayınız. Aksi halde yorumunuz onaylanmamaktadır. Yorumlarınızda kurallara uymayan ifadeler bulunmadığı taktirde; 24 Saat içerisinde yorumlarınız moderatörlerimiz tarafından onaylanmaktadır.