Zülal İsminin Anlamı Nedir | İsimler Sözlüğü ve Anlamları

Sponsorlu bağlantılar
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (İlk Sen Oyla!
Loading...

Zülal İsminin Anlamı ve manası nedir, Zülal Adının anlamı, Bebeğe Zülal ismi verilir mi çocuğa isim verme ile ilgili isimler sözlüğü yazısı.
isimler sözlüğü isimlerin anlamlarıZülal İsminin Anlamı ve manasını çocuğa isim olarak verilir mi ve ne anlama geldiğini bu isimler sözlüğü yazımızda bulabilirsiniz.

Bebeğe veya çocuğa Zülal ismini vermeyi düşünüyorsanız mutlaka ismin anlamını da araştırın. Unutmayalım ki isimler biz yaşadıkça bizimle beraber yaşar.

Zülal adının anlamı:

1. Hafif, saf ve tatlı su.

İlgili aramalar: İsimler Sözlüğü, Zülal İsminin Anlamı, Çocuğa Zülal İsmi verilir mi, Bebeğe Zülal ismi Verilir mi ve ne anlama gelir, Zülal adı ne anlama gelir, Zülal ismi Bebeğe hangi isim verilir, Zülal kız ismi mi erkek ismi mi?

BU YAZIYI FACEBOOKTA PAYLAŞ ARKADAŞLARIN DA GÖRSÜN...
Sponsorlu bağlantılar
yorum yap

Zülal İsminin Anlamı Nedir | İsimler Sözlüğü ve Anlamları yazısı ile ilgili yorumlar:

2 Yorum Var on "Zülal İsminin Anlamı Nedir | İsimler Sözlüğü ve Anlamları"

commenter
Misafir | Yorum No: 50334 - Mart,2013

benim adımda zülal ve çok az bulunuyor herkes ismimi duyunca ve anlamı çok güzel olunca hayran olmaları beni gurulandırıyor ( kimseyle karşıaşmadım adi zülal olan birisiyle 13 seneden beri) :)

commenter
Misafir | Yorum No: 35041 - Kasım,2012

benim adım da zülal çok süper bir isim kendimi farklı hissediorum

Cevapla

Yorum:
XHTML: Etiket: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>
Yorumlarınızı Lütfen BÜYÜK harfle yazmayınız. Aksi halde yorumunuz onaylanmamaktadır. Yorumlarınızda kurallara uymayan ifadeler bulunmadığı taktirde; 24 Saat içerisinde yorumlarınız moderatörlerimiz tarafından onaylanmaktadır.