Zübeyr İsminin Anlamı Nedir | İsimler Sözlüğü ve Anlamları

Sponsorlu bağlantılar
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (İlk Sen Oyla!
Loading...

Zübeyr İsminin Anlamı ve manası nedir, Zübeyr Adının anlamı, Bebeğe Zübeyr ismi verilir mi çocuğa isim verme ile ilgili isimler sözlüğü yazısı.
isimler sözlüğü isimlerin anlamlarıZübeyr İsminin Anlamı ve manasını çocuğa isim olarak verilir mi ve ne anlama geldiğini bu isimler sözlüğü yazımızda bulabilirsiniz.

Bebeğe veya çocuğa Zübeyr ismini vermeyi düşünüyorsanız mutlaka ismin anlamını da araştırın. Unutmayalım ki isimler biz yaşadıkça bizimle beraber yaşar.

Zübeyr adının anlamı:

Yazılı, küçük şey

İlgili aramalar: İsimler Sözlüğü, Zübeyr İsminin Anlamı, Çocuğa Zübeyr İsmi verilir mi, Bebeğe Zübeyr ismi Verilir mi ve ne anlama gelir, Zübeyr adı ne anlama gelir, Zübeyr ismi Bebeğe hangi isim verilir, Zübeyr kız ismi mi erkek ismi mi?

BU YAZIYI FACEBOOKTA PAYLAŞ ARKADAŞLARIN DA GÖRSÜN...
Sponsorlu bağlantılar
yorum yap

Zübeyr İsminin Anlamı Nedir | İsimler Sözlüğü ve Anlamları yazısı ile ilgili yorumlar:

2 Yorum Var on "Zübeyr İsminin Anlamı Nedir | İsimler Sözlüğü ve Anlamları"

commenter
Misafir | Yorum No: 26589 - Temmuz,2012

ajdar ismimi?güzel ama anlamını bilmiyorum

commenter
Misafir | Yorum No: 26588 - Temmuz,2012

ajdar ismi çok güzel isim

Cevapla

Yorum:
XHTML: Etiket: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>
Yorumlarınızı Lütfen BÜYÜK harfle yazmayınız. Aksi halde yorumunuz onaylanmamaktadır. Yorumlarınızda kurallara uymayan ifadeler bulunmadığı taktirde; 24 Saat içerisinde yorumlarınız moderatörlerimiz tarafından onaylanmaktadır.