Zodyak Nedir

Sponsorlu bağlantılar
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (İlk Sen Oyla!
Loading...

Zodyak anlamı bilgi bankası

anlamı nedir, ne anlama gelir

Zodyak Nedir, Zodyak Ne Anlama Gelir, Zodyak Ne Demektir, Zodyak Anlamı Nedir ile ilgili bilgileri bu yazıda paylaşmaya çalıştım.

Zodyak ile ilgili internet ortamındaki ve diğer ansiklopedi gibi bilgi kaynaklarından elde ettiğim bilgileri yazımda paylaştım. Yararlı olmasını dilerim. Konu ile ilgili sorularınızı ve düşüncelerinizi de aşağıda yorum olarak bırakabilirsiniz.

Zodyak Anlamı

Gök küresinde, tutulumun geçtiği ve üzerinde on iki burcun (Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova, Balık) eşit aralıklarla dağıldığı kuşak, burçlar kuşağı.

Zodyak, 12 işaret, 12 burca ayrılmıştır ve bunların her biri gökyüzünde 30°lik bir açı içinde yer alır. Dolayısıyla Güneş’in konumu, doğum tarihine göre, hem bir işaretin, hem de bir derecenin içinde belirir.

Konu ile ilgili aramalar: Zodyak Nedir Zodyak ödev ara Zodyak kelime anlamı Zodyak sözlükte ara Zodyak ansiklopedi bilgi bankası ara Zodyak ne demek Zodyak neye denir

Zodyak ile ilgili sorularınızı ve yorumlarınızı aşağıya yazabilirsiniz.


Facebook Fan Sayfamızı Beğenin Yazılarımızı Takip Edin

yorum yap

Zodyak Nedir yazısı ile ilgili yorumlar:

İlk Yorumu Sen Yap!“Zodyak Nedir”

Cevapla

Yorum:
XHTML: Etiket: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>
Yorumlarınızı Lütfen BÜYÜK harfle yazmayınız. Aksi halde yorumunuz onaylanmamaktadır. Yorumlarınızda kurallara uymayan ifadeler bulunmadığı taktirde; 24 Saat içerisinde yorumlarınız moderatörlerimiz tarafından onaylanmaktadır.