Zeyneb İsminin Anlamı Nedir | İsimler Sözlüğü ve Anlamları

Sponsorlu bağlantılar
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (İlk Sen Oyla!
Loading...

Zeyneb İsminin Anlamı ve manası nedir, Zeyneb Adının anlamı, Bebeğe Zeyneb ismi verilir mi çocuğa isim verme ile ilgili isimler sözlüğü yazısı.
isimler sözlüğü isimlerin anlamlarıZeyneb İsminin Anlamı ve manasını çocuğa isim olarak verilir mi ve ne anlama geldiğini bu isimler sözlüğü yazımızda bulabilirsiniz.

Bebeğe veya çocuğa Zeyneb ismini vermeyi düşünüyorsanız mutlaka ismin anlamını da araştırın. Unutmayalım ki isimler biz yaşadıkça bizimle beraber yaşar.

Zeyneb adının anlamı:

Değerli taşlar, mücevherler. Zeyneb binti Cahş: Peygamberimiz (s.a.s)’ in hanımlarından

İlgili aramalar: İsimler Sözlüğü, Zeyneb İsminin Anlamı, Çocuğa Zeyneb İsmi verilir mi, Bebeğe Zeyneb ismi Verilir mi ve ne anlama gelir, Zeyneb adı ne anlama gelir, Zeyneb ismi Bebeğe hangi isim verilir, Zeyneb kız ismi mi erkek ismi mi?

BU YAZIYI FACEBOOKTA PAYLAŞ ARKADAŞLARIN DA GÖRSÜN...
Sponsorlu bağlantılar
yorum yap

Zeyneb İsminin Anlamı Nedir | İsimler Sözlüğü ve Anlamları yazısı ile ilgili yorumlar:

1 Yorum on "Zeyneb İsminin Anlamı Nedir | İsimler Sözlüğü ve Anlamları"

commenter
Misafir | Yorum No: 32083 - Ekim,2012

değerli taşlar mücevherler değerli olan herşey

Cevapla

Yorum:
XHTML: Etiket: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>
Yorumlarınızı Lütfen BÜYÜK harfle yazmayınız. Aksi halde yorumunuz onaylanmamaktadır. Yorumlarınızda kurallara uymayan ifadeler bulunmadığı taktirde; 24 Saat içerisinde yorumlarınız moderatörlerimiz tarafından onaylanmaktadır.