Zevra İsminin Anlamı Nedir | İsimler Sözlüğü ve Anlamları

Sponsorlu bağlantılar
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (İlk Sen Oyla!
Loading...

Zevra İsminin Anlamı ve manası nedir, Zevra Adının anlamı, Bebeğe Zevra ismi verilir mi çocuğa isim verme ile ilgili isimler sözlüğü yazısı.
isimler sözlüğü isimlerin anlamlarıZevra İsminin Anlamı ve manasını çocuğa isim olarak verilir mi ve ne anlama geldiğini bu isimler sözlüğü yazımızda bulabilirsiniz.

Bebeğe veya çocuğa Zevra ismini vermeyi düşünüyorsanız mutlaka ismin anlamını da araştırın. Unutmayalım ki isimler biz yaşadıkça bizimle beraber yaşar.

Zevra adının anlamı:

1. Dicle nehri. 2. Bağdat şehri.

İlgili aramalar: İsimler Sözlüğü, Zevra İsminin Anlamı, Çocuğa Zevra İsmi verilir mi, Bebeğe Zevra ismi Verilir mi ve ne anlama gelir, Zevra adı ne anlama gelir, Zevra ismi Bebeğe hangi isim verilir, Zevra kız ismi mi erkek ismi mi?


Facebook Fan Sayfamızı Beğenin Yazılarımızı Takip Edin

yorum yap

Zevra İsminin Anlamı Nedir | İsimler Sözlüğü ve Anlamları yazısı ile ilgili yorumlar:

İlk Yorumu Sen Yap!“Zevra İsminin Anlamı Nedir | İsimler Sözlüğü ve Anlamları”

Cevapla

Yorum:
XHTML: Etiket: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>
Yorumlarınızı Lütfen BÜYÜK harfle yazmayınız. Aksi halde yorumunuz onaylanmamaktadır. Yorumlarınızda kurallara uymayan ifadeler bulunmadığı taktirde; 24 Saat içerisinde yorumlarınız moderatörlerimiz tarafından onaylanmaktadır.