Zernişan İsminin Anlamı Nedir | İsimler Sözlüğü ve Anlamları

Sponsorlu bağlantılar

Zernişan İsminin Anlamı ve manası nedir, Zernişan Adının anlamı, Bebeğe Zernişan ismi verilir mi çocuğa isim verme ile ilgili isimler sözlüğü yazısı.
isimler sözlüğü isimlerin anlamlarıZernişan İsminin Anlamı ve manasını çocuğa isim olarak verilir mi ve ne anlama geldiğini bu isimler sözlüğü yazımızda bulabilirsiniz.

Bebeğe veya çocuğa Zernişan ismini vermeyi düşünüyorsanız mutlaka ismin anlamını da araştırın. Unutmayalım ki isimler biz yaşadıkça bizimle beraber yaşar.

Zernişan adının anlamı:

Kılıç gibi şeylerin üzerine kakma altınla yapılan işleme, süs

İlgili aramalar: İsimler Sözlüğü, Zernişan İsminin Anlamı, Çocuğa Zernişan İsmi verilir mi, Bebeğe Zernişan ismi Verilir mi ve ne anlama gelir, Zernişan adı ne anlama gelir, Zernişan ismi Bebeğe hangi isim verilir, Zernişan kız ismi mi erkek ismi mi?


Facebook Fan Sayfamızı Beğenin Yazılarımızı Takip Edin

yorum yap

Zernişan İsminin Anlamı Nedir | İsimler Sözlüğü ve Anlamları yazısı ile ilgili yorumlar:

İlk Yorumu Sen Yap!“Zernişan İsminin Anlamı Nedir | İsimler Sözlüğü ve Anlamları”

Cevapla

Yorum:
XHTML: Etiket: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>
Yorumlarınızı Lütfen BÜYÜK harfle yazmayınız. Aksi halde yorumunuz onaylanmamaktadır. Yorumlarınızda kurallara uymayan ifadeler bulunmadığı taktirde; 24 Saat içerisinde yorumlarınız moderatörlerimiz tarafından onaylanmaktadır.