Sponsorlu bağlantılar
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (İlk Sen Oyla!
Loading...

Yurtiçi Kargo Çalışma Saatleri | Kaçta Açılıyor ve Kapanıyor?

çalışma-saatleri
Yurtiçi Kargo için çalışma saatlerini ve kaça kadar açık olduğuyla ilgili internette yapılan aramaların sonucu olarak bu yazıyı yazma ihtiyacı duyduk.

Yurtiçi Kargo Çalışma Saatleri, Kaçta Açılıyor ve Kapanıyor, Yurtiçi kargo kaça kadar açık kaçta kapanır, ile ilgili bilgileri yazımızda bulabilirsiniz.

ÇALIŞMA SAATLERİ
HAFTA İÇİ 09:00 – 17:00
CUMARTESİ 09.00 – 13.00
PAZAR Çalışmıyor.

NÖBETÇİ YURTİÇİ KARGO SAATLERİ

ÇALIŞMA SAATLERİ
HAFTA İÇİ 09:00 – 17:30
CUMARTESİ 09.00 – 17.00
PAZAR Çalışmıyor.

ilgili aramalar: Yurtiçi kargo kaç kadar açık, kaçta kapanıyor açıkmı kapandımı, Yurtiçi kargo şubesi kaçta açık, kaça kadar eve geliyor eve gelecekmi, kargocu

Yurtiçi KARGO İLE İLGİLİ BİLGİLER

Yurtiçi Kargo’dan Türk Kargo Sektörünün İlkleri

Yurtiçi Kargo, “Söz Verdiğimiz Gibi” sloganından hareketle 1982 yılında, Dr. İbrahim Arıkan liderliğinde ve Arıkanlı Holding çatısı altında, Türkiye’deki ilk Türk kargo markası olarak kurulmuştur.

Günümüzde, 17 Bölge Müdürlüğü, 33 Aktarma Merkezi, 880’den fazla şubesi, 15.000’den fazla çalışanı ve 4000’in üzerinde araç filosu ile Türkiye’nin 81 ilinde ve Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nde hizmet sunan Yurtiçi Kargo, 2003 yılından bu yana Avrupa’nın en büyük kargo şirketlerinden biri olan çözüm ortağı Geopost ile birlikte müşterilerinin uluslararası gönderilerini dünyada 220’den fazla noktaya, bir başka deyişle dünyanın her yerine taşımaktadır.

Sektöründeki lider konumunu, nitelikli insan kaynağı, müşteri odaklı hizmet ve analitik yönetim felsefesi ile birleştiren Yurtiçi Kargo; mobilleşme ve inovasyondaki başarısıyla da sektöründe birçok firmaya öncülük etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.