Yapı Tesisat Teknolojisi Bölümü Taban Puanları | 2 Yıllık Üniversite Puanları

Sponsorlu bağlantılar
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (İlk Sen Oyla!
Loading...

Yapı Tesisat Teknolojisi Bölümü Taban Puanlarını, 2 yıllık ön lisans meslek yüksek okullarının kazananların başarı sırasını, kontenjanlarını ve bölümün bulunduğu 2 yıllık üniversiteleri aşağıdaki tablodan detaylı olarak inceleyebilirsiniz. YGS LYS puanları ile 2 yıllık üniversite tercihi yaparken; 2011 Yapı Tesisat Teknolojisi Bölümü Taban Puanlarına göre tercih yapmanızda yarar bulunmaktadır.

Not: Tercih yaparken puan türlerini göz önünde bulundurarak tercih yapın…

2013 LYS YGS Bölüm Puanları ve Kontenjanları

Merhaba arkadaşlar. Bilindiği gibi üniversitelere yerleşebilmeniz için YGS ve LYS sınavlarından belli bir puanı tutturmuş olmalısınız. İstediğiniz bölümün puanını ise geçmiş yılların puanlarına bakarak kıyaslayabilirsiniz. Birinci başlık altında 2013 yılının en son puanlarını ekledik. Alt kısımda ise tablodan 2012 ve eski yılların puanlarını görebilir ve kıyaslama yapabilirsiniz. (Güncel 2013 Puanları)

2013 Dönemi için bölümü taban puanlarını Ösym’nin İnternet sitesinden indirebiliyorsunuz.

Bölümün Yeni YGS LYS Puanlarını indirip inceleyebilirsiniz. İncelemek için aşağıdaki indirme linkini tıklayınız.

2012 Taban Puanları

2 Yıllık Ön lisans Meslek Yüksek Okulları Puanlar Tablosu:

Yapı Tesisat Teknolojisi Bölümü 2 Yıllık Ön lisans Puanları Listesi
Bölüm ÜNİVERSİTESİ Y.Okul P.Tür Kon Taban P.
Yapı Tesisat Teknolojisi DOKUZ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ(İZMİR) İzmir M.Y.O. YGS-1 45 223.294
Yapı Tesisat Teknolojisi MUĞLA ÜNİVERSİTESİ Ula Ali Koçman M.Y.O. YGS-1 30 116.827

2012 Yapı Tesisat Teknolojisi Bölümü Taban Puanları, Yapı Tesisat Teknolojisi Bölümü Puanları, Yapı Tesisat Teknolojisi Bölümü Başarı Sırası, Yapı Tesisat Teknolojisi Bölümü Olan Üniversiteler, Yapı Tesisat Teknolojisi Bölümü 2 yıllık Ön lisans Meslek Yüksek Okulu Puanı ve Üniversite Kontenjanları, Yapı Tesisat Teknolojisi Bölümü Puan Türü Nedir, 2012 Yapı Tesisat Teknolojisi Bölümü için Kaç Puan Gerekir, 2012 Yapı Tesisat Teknolojisi Bölümü 2 Yıllık Taban ve Tavan Puanları, Hangi Okullarda Var, Yapı Tesisat Teknolojisi Bölümü YGS Puanları, Yapı Tesisat Teknolojisi Bölümü LYS Puanları

BU YAZIYI FACEBOOKTA PAYLAŞ ARKADAŞLARIN DA GÖRSÜN...
Sponsorlu bağlantılar
yorum yap

Yapı Tesisat Teknolojisi Bölümü Taban Puanları | 2 Yıllık Üniversite Puanları yazısı ile ilgili yorumlar:

İlk Yorumu Sen Yap!“Yapı Tesisat Teknolojisi Bölümü Taban Puanları | 2 Yıllık Üniversite Puanları”

Cevapla

Yorum:
XHTML: Etiket: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>
Yorumlarınızı Lütfen BÜYÜK harfle yazmayınız. Aksi halde yorumunuz onaylanmamaktadır. Yorumlarınızda kurallara uymayan ifadeler bulunmadığı taktirde; 24 Saat içerisinde yorumlarınız moderatörlerimiz tarafından onaylanmaktadır.